Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як економити на покупці ліків?

Ні для кого не секрет, що девальвація сильно вдарила по кишені українських громадян. Особливо це відчувається в настільки важливій статті сімейного бюджету як купівля ліків. За даними дослідницької компанії Support in Market Development, вартість закордонних препаратів у вітчизняних аптеках зросла вже на 88%. Українські ліки подорожчали на 40%, так як в їх складі є імпортні компоненти.

Тому Ми вирішили пошукати способи заощадити на покупці ліків після підвищення цін.

Враховуючи нашу спеціалізацію, пошук почали в банківській системі. Промоніторивши ринок, ми знайшли продукт, який дозволяє не тільки економити на купівлі ліків, але навіть отримувати додатковий дохід – це «Карта Здоров’я» від Промінвестбанку. Карта була створена спеціально для надання можливості економити на медичних препаратах і послуги. Як і при використанні звичайної платіжної картки, з нею можна отримати стандартні банківські послуги: знімати готівку в будь-якому банкоматі країни, розплачуватися в магазинах і мережі Інтернет, безкоштовно використовувати онлайн-банкінг і т.д. Однак, крім усього перерахованого, з її допомогою можна отримувати знижки і бонуси в мережі «Аптека низьких цін» і медичних лабораторіях «Сінево».

imageЗ «Картою здоров’я» в «Аптеці низьких цін» можна заощадити до 13%. Ми дізналися, що якщо ми розплатимося нею, то банк поверне нам 2% витраченої суми, а за оплату в "Щасливі години", які діють весь день по п’ятницях, повернення складе 10% від суми оплати карткою. Знижка на лабораторні послуги в "Синево" виявилася ще вище. Тільки пред’явивши картку можна відразу отримати знижку до 10%. А якщо нею і розрахуватися, то на карту повернеться ще 2% витраченої суми. У випадку, якщо оплата відбувається в ті ж «Щасливі години» (вся п’ятниця), то сума повернення складе цілих 10% – тобто загальна економія при оплаті послуг лабораторії може досягати 20%.

Як замовити карту

Ми вирішили перевірити, наскільки легко отримати «Карту здоров’я». Виявилося, що замовити її можна за допомогою Інтернету, не виходячи з дому. На головній сторінці сайту «Промінвестбанку» є інформація про карту, клікнувши на яку ми перейшли на сайт карти – healthclub.com.ua . Замовлення через Інтернет, крім зручності оформлення online, дозволяє також забрати картку у відділенні банку без черги.

Після заповнення форми вам повинен подзвонити співробітник колл-центру, який упевниться в правильності внесеної вами інформації. Нам передзвонили через 32 хвилини. Співробітниця колл-центру уточнила всю необхідну інформацію. Ще через півгодини з нами зв’язався менеджер банку і призначив зустріч для оформлення картки. Однак, у призначений день нам про неї ніхто не нагадав, і про зустріч ми забули. Зауважимо, що через тиждень нам так ніхто і не передзвонив, так що в частині сервісу банку є над чим попрацювати.

Далі, ми вирішили піти звичайним шляхом і спробувати оформити карту відразу у відділенні банку, без попереднього попередження. Наші побоювання про довгому очікуванні в чергах не виправдалися. Обслуговування клієнтів відбувалося досить швидко, через всього 10 хвилин менеджер розповідала нам про умови отримання карти. Для того щоб отримати максимальну прибутковість, вибрали план «Прибутковий», тому наш заробіток складе 20% річних.

Для оформлення потрібно було заповнити стандартну анкету. Виявилося, що іменну картку виготовлять за 6 днів, а не іменну банк видає відразу ж. Ми зупинилися на другому варіанті і через 15 хвилин отримали свою "Карту здоров’я". Для початку використання на рахунку повинна бути невелика сума – від 10 грн. Ми поповнили карту в касі відділення і тут же активували її через колл-центр.

Отже, поки ми не встигли перевірити, як працює безкоштовний онлайн-банкінг та зняття готівки без комісії. Але в аптеці нам вже вдалося придбати необхідні ліки, отримавши на них обіцяну знижку. І як тільки виникне необхідність у зверненні до лабораторії, також розраховуємо на економію. Крім того, ми чекаємо кінця місяця, щоб підрахувати, скільки грошей ми отримаємо назад за покупки.

Джерело: Мінфін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?