Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як банки підтримують обороноздатність країни

Вітчизняні фінустанови заохочують своїх вкладників допомогти українській армії, або ж самі організовують збір коштів.
Ощадбанку на підтримку української армії вдалося зібрати більше 3,65 млн. гривень. Про це повідомив голова правління банку Андрій Пишний, підбиваючи підсумки акції ощадбанку на підтримку Збройних Сил України, яку місяць тому ініціював профспілковий комітет і підтримав трудовий колектив Ощадбанку. Суть акції полягала в перерахуванні працівниками банку свого одноденного заробітку на підвищення боєздатності української армії.

clip_image001

«Акція працівників Ощадбанку мала виключно добровільний характер. Примітно, що в п’ятірці тих, хто зробив найбільші внески, колективи Київського, Донецького, Львівського, Луганського та Харківського регіональних управлінь Ощадбанку. До речі, донеччани, луганчани і харків’яни так само, як кияни і львів’яни, практично в повному складі взяли участь в акції на підтримку української армії – 97-98%. Виняток становили лише ті працівники, які були відсутні з причини хвороби або відпустки », – підкреслив Андрій Пишний.
Серед регіональних структур Ощадбанку найбільше коштів перерахували з Головного управління по м. Києву та Київській області (549,5 тис. грн.), Донецьке (409,7 тис. грн.), Львівське (234,7 тис. грн.), Луганське (221 тис. грн.) та Харківське (182,9 тис. грн.) управління.
Подібну акцію два тижні тому організували і в ПриватБанк. Більше 11 тисяч співробітників фінустанови з усієї країни вирішили перерахувати свою заробітну плату на рахунок Міністерства оборони. Ще більше 10 тисяч співробітників заявили про своє рішення перерахувати до фонду розвитку армії особисті кошти без прив’язки до розміру одноденного заробітку. До цієї громадянської ініціативи приєднались і керівники банку.

Співробітники Райффайзен Банку Аваль , мобілізовані в ряди української армії, отримали фінансову допомогу в розмірі їх заробітної плати за

clip_image002

квітень і травень поточного року. «Крім того, як соціально відповідальний роботодавець, банк забезпечує всі належні соціальні гарантії мобілізованим військовозобов’язаним працівникам відповідно до чинного законодавства та надає їм необхідну підтримку », – повідомляється на сайті банку.
Діамантбанк пропонує своїм вкладникам оформити депозит під назвою «Патріотичний». Дана пропозиція дозволяє інвестувати кошти на 100-денний термін під 22% річних з щомісячною виплатою відсотків. Обов’язковою умовою депозиту є укладення клієнтом розпорядження на здійснення щомісячного списання 1/10 частини від суми нарахованих за вкладом відсотків на користь Міністерства оборони України.
Аналогічна пропозиція існує і у Фідобанка . Фінустанова організувала для української армії одноразову допомогу у розмірі 200 тис. грн. У той же час банк запропонував своїм клієнтам оформити депозит «Єдність» з можливістю отримання доходу в розмірі 24% річних у гривні, 12% річних в доларах США і 11% річних в євро, при цьому ще плюс 1% річних від суми вкладу перераховувати на підтримку української армії.

Так, наприклад, якщо вкладник оформить депозит «Єдність» на суму 10 000 грн. на 3 місяці, то по закінченні терміну отримає близько 600 грн. доходу. Для української армії ставка становить 1% річних від суми депозиту, тобто для тримісячного вкладу дохід складе близько 25 грн. Перерахування коштів на рахунок Міністерства оборони України здійснюється на щомісячній основі.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?