Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як банки допомагають армії та військовослужбовцям

Вітчизняні фінустанови всіляко продовжують впроваджувати програми, спрямовані на полегшення кредитної ноші мобілізованих військовослужбовців.
Так, минулого тижня ПриватБанк звернувся до українських банкірів з проханням списати заборгованості за кредитами для всіх українських вояків, загиблих під час проведення АТО на Сході країни. Як повідомила прес-служба банку, такий порядок вже діє в ПриватБанку для клієнтів – військовослужбовців та мобілізованих частин Національної гвардії.
Заборгованість загиблих за Україну героїв буде списана згідно з даними Міністерства оборони України та інших силових відомств, задіяних в АТО. Родичам загиблих воїнів не треба буде особисто звертатись до відділення банку та надавати необхідні документи.
Станом на 17 червня 2014 ПриватБанком в рамках громадянської ініціативи вже були списані заборгованості за кредитами загиблих учасників АТО на загальну суму понад 134 тис. грн. Нагадаємо, що раніше фінустанова скасував нарахування відсотків за кредитами позичальникам, мобілізованим в українську армію. Кредитні канікули діють протягом усього часу проходження клієнтами військової служби.

clip_image001

Платинум Банк вирішив внести свій вклад в популяризацію «Військових» облігацій в Києві, розробивши спеціальну програму «Фінансова сотня». Метою програми є надання всім бажаючим можливості спокійно, без черги, без попереднього бронювання і не виходячи з дому вкласти гроші в казначейські зобов’язання Міністерства Оборони і, таким чином, разом вступити до лав «Фінансової Сотні».
Все, що необхідно зробити, це зателефонувати до Контакт-центру банку і повідомити про своє бажання придбати облігації. Після цього, за вказаною адресою приїде посильний фінансовий сотні і привезе необхідну кількість облігацій. Доставка безкоштовна і банк не стягує ніякі комісії понад вартість цінних паперів.
Таким чином, всі, хто скористається програмою Platinum Bank, стануть власником казначейських зобов’язань (облігацій) «Військові» серії В номінальною вартістю 1 000 гривень. Кошти від реалізації цих облігацій будуть спрямовані державою на підтримку української армії.
Термін обігу казначейських зобов’язань «Військові» становить 24 місяці (2 роки). Ставка за казначейськими зобов’язаннями «Військові» становить 7% річних. Сертифікат казначейського зобов’язання «Військові» містить 4 купона. Розмір доходу по кожному купону становить 35 гривень.

clip_image002

Банк Ренесанс Кредит вирішив приєднатись до фінустанов, які ввели кредитні канікули для мобілізованих позичальників, оголосивши про аналогічну ініціативу 24 червня. «Протягом всього періоду мобілізації банк не буде нараховувати штрафні санкції за несвоєчасне внесення платежів за всіма кредитними договорами з позичальниками, які є військовослужбовцями, військовозобов’язаними та резервістами, при наданні документів, що підтверджують проходження військової служби.
Також банк не буде нараховувати відсотки за користування кредитом зазначеним особам за весь період, коли вони проходять військову службу у Збройних Силах України »,
– йдеться в повідомленні банку.
Для того щоб скористатись кредитними канікулами від банку Ренесанс Кредит, позичальники, які є військовослужбовцями, військовозобов’язаними та резервістами, повинні звернутись в будь-яке відділення «Ренесанс Кредит» та надати документи, які підтверджують проходження військової служби: мобілізаційне розпорядження встановленої чинним законодавством України форми, військовий квиток / тимчасове посвідчення, яке видають замість військового квитка (з відміткою про проходження військової служби).

clip_image003

Копії зазначених документів також можна вислати на поштову адресу банку, але при цьому банк залишає за собою право на перевірку таки документів, у тому числі, фінустанова може вимагати пред’явити оригінал такого документа.
Нагадаємо, що раніше ініціатива організації кредитних канікул була підтримана такими банками, як Альфа-Банк , Дельта Банк , Платинум Банк, ПриватБанк, Укргазбанк , і УкрСиббанк . Крім цього, вітчизняні фінустанови самостійно займаються збором коштів для армії, а також – пропонують населенню депозити, певний відсоток прибутку від яких буде перерахований на користь Міністерства оборони України.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?