Новини світу кредитування та банківських послуг.

Взяти безвідсотковий кредит

Банки щосили вантажать нас додатковими витратами на РКО, ведення рахунку, внесення-зняття готівки та іншим, добиваючись в результаті запланованої процентної ставки. Так нехай будуть готові, що їм дадуть відповідь тим же.

Давайте спробуємо взяти безвідсотковий кредит .

По-чесному оформляємо кредит, справжній, з відсотками. Банк адже добровільно не дасть нам взяти безвідсотковий кредит. Надаємо всі необхідні документи, підписуємо всі зобов’язання, але через деякий час зізнаємося, що платити нам власне нічим. Тому в доказ можна навести купу аргументів. Самі звертаємося до суду, оскільки банк туди не піде, поки Ваш борг не збільшиться вдвічі або втричі і запевняємо, що по деяким обставинам (а вони обов’язково знайдуться) не в змозі погашати кредит.

Буде прикольно, якщо, приміром, у день отримання Вами кредиту в банк прийде лист від Вашої дружини (чоловіка) з вимогою у жодному 21випадку не видавати Вам кредит, оскільки сім’я бідує і платити все одно буде нічим. Поки лист поваляється в канцелярії, у секретарів, в папці на розгляді, у конкретного виконавця, кредит Ви встигнете отримати. У суді ж заявляємо, що я попереджала (попереджав), але банк не послухав. Суддя в такому випадку, винесе конкретне рішення про ваш борг, без якихось пенею, відсотків і штрафів.

Скільки Ви взяли, стільки Вас і зобов’яжуть повернути. А повертати Ви будете зовсім не поспішаючи. Тобто так, як Вам потрібно. І по суті у нас просто вийшло взяти безвідсотковий кредит.

Продовжуйте нас читати, і Ви побачите, як це приємно – грамотно оплачувати борги . І «гарний настрій не покине більше Вас».

2 Responses to Взяти безвідсотковий кредит

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?