Новини світу кредитування та банківських послуг.

Вимоги до позичальників для отримання кредиту готівкою

Вимоги до позичальників з моменту настання кризи практично у всіх банках, за рідкісним винятком, посилилися.

  • По-перше, підвищився вік, надання готівки в кредит. Середній вік, з якого можна оформити готівку в кредит складає 23 роки, але іноді вік для кредитування, в одиничних випадках, може становити 21 рік.
  • По-друге, змінився необхідний стаж у бік збільшення на останньому місці роботи: максимально ліберальні вимоги – три місяці – зараз, пред’являє всього кілька банків, а основна ж маса надає кредит населенню зі стажем від 6 місяців і довше.
  • І, нарешті, по-третє, багатьма банками введено обмеження на отримання готівки в кредит для людей з певним доходом. Така ситуація створює досить складні умови людині в підборі банку для отримання готівки в кредит з урахуванням його доходу, стажу, віку та багатьох інших параметрів.

Щоб оформити кредит без поручителів, крім паспорта, банкам необхідно тепер представляти довідку про підтвердження доходу позичальника і копію трудової книжки. Раніше було достатньо подати довідку за формою банку. Зараз же необхідна спеціальна довідка. Таке посилення вимог до документів дозволило розвернутися шахраям різного роду, які спеціалізуються на виготовленні підроблених документів для отримання кредиту. Але, незважаючи на складність ситуації, викликаної необхідністю підтвердження доходу, все ще є можливість отримати готівку в кредит і без довідок.

При виборі кредитної програми необхідно проаналізувати тарифи по кредиту. Що стосується процентної ставки, то на неї варто звернути увагу, але тільки частково. Особливу увагу варто звернути на всілякі щомісячні комісії. Щомісячна комісія по кредиту готівкою по деяким банкам становить більше половини всіх відсотків по кредиту, сплачуваних клієнтом. Також варто звернути увагу на методи нарахування комісії за кредитом, самому вникнути в механізм розрахунку.

Друге, на що слід звернути увагу при виборі банку, коли отримуєте кредит готівкою – це одноразова комісія за його отримання, яка варіюється від 2 до 10 відсотків. Не зайвим буде уточнити, як здійснюється дострокове погашення кредиту, нерідко при внесенні суми, що перевищує щомісячний платіж, різниця не йде в погашення боргу по кредиту, а просто бовтається на рахунку і відсотки нараховуються на більший залишок.

Таким чином, при виборі банку, для того щоб взяти готівку в кредит необхідно оцінити всі вимоги банку до документів, вимоги до позичальника і тарифи на кредит.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?