Новини світу кредитування та банківських послуг.

Виготовлення пластикових карт

Пластикові картки мають широкий спектр застосування: ідентифікація власника, альтернатива готівки, оплата послуг, торгівля, розрахункові операції, і цей перелік постійно розширюється, підвищуючи попит на виготовлення сучасного високотехнологічного носія інформації.

Наявність карти стверджує статус постійного клієнта, дарує приємні знижки і бонуси, підкріплює враження про бізнес-партнера або компанії, є перепусткою і способом зберігання готівки. В даний час можливе виготовлення пластикових карт різних видів: дисконтні, клубні, подарункові, соціальні, страхові, рекламні, візитки, посвідчення особи, пропуску, картки для поповнення рахунку та оплати послуг, електронні квитки, таблички.

article496Виготовлення пластикових карт поділяється на два етапи – виробництво пластика строго заданого розміру і – персоніфікацію, включаючи цифрову печатку, покриття полівінілхлориду методом запікання в ламинаторе та інших видів оформлення за допомогою спеціального обладнання. При виготовленні пластику задіяні термостійкі і удароміцні пластмасові матеріали (полівінілхлорид, полікарбонад, поліестер).

Карти з магнітною стороною провадяться шляхом заготовки лицьового і зворотного боку, компонування багатошарової основи, спікання двох сторін, охолодження і відправки на різальні машини. Технологія виготовлення пластику з магнітною стрічкою характеризується можливістю зчитування повторного запису та знищення інформації, у зв’язку з чим є недостатньо безпечною для зберігання персональних даних.

Карти відрізняються своїм призначенням, функціональними і технічними характеристиками, і можуть містити як графічну, так і електронну інформацію про власника; виготовляються методом струменевого друку, Термосублимаційні способом – коли для відбитка використовуються заготовки пластику, шовкотрафаретним – друк векторних зображень на листовому пластиці, офсетним – класична технологія виготовлення банківських карт. Велика кількість видів і ступенів захисту дозволяє застосувати їх у багатьох сферах життя сучасного суспільства.

При необхідності пластик може бути оснащений мікросхемою (чіпом) і різними елементами персоніфікації: це тіппірованіе, ембосування, нумерація, нанесення штрих-коду, використання HiCo магнітної стрічки з кодуванням, друк фотографії, імені, особистого коду, нанесення голограми і смуги для підпису. На завершальному етапі пластик обтягується спеціальною прозорою плівкою.

Магнітна смуга дозволяє закодувати особисту інформацію з подальшим її використанням у торгових точках на зчитувальних пристроях і банкоматах. Ембосування – це рельєфне тиснення для нанесення символів або номерів з наступним забарвленням. Нумерація або текстова персоналізація – нанесення інформації про власника картки та її властивості (термін дії, номер). Scratch-смуга – наноситься для захисту секретної інформації.

Металеві фарби забезпечують високий ступінь захисту, зберігаючи дані від підробки та копіювання. Голограма, або голографічна наклейка, наноситься при високій температурі і пресуванні в якості додаткового захисту від фальсифікації. Гаряче тиснення фольгою використовується для створення металевого зображення.

Мікросхема забезпечує найнадійніший спосіб зберігання інформації, як пропуск в системі безпеки підприємств, в якості банківських програм для депозитів. Смуга підписи зберігає зразок підпису власника, при стиранні якого вона порушується, що може свідчити про фальсифікації.

При замовленні карт слід звертати увагу на терміни та якість виготовлення, розробку дизайну, виготовлення пробників для затвердження в застосуванні, знижки і доставку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?