Новини світу кредитування та банківських послуг.

Вигідний тримісячний депозит під 26%

Оформити короткостроковий вклад строком на 3 місяці можна під 25-26% річних. Таким чином, на сумі в розмірі 10 тисяч гривень можна заробити 620-670 гривень протягом одного кварталу.
Банк «Стандарт» пропонує депозит «Універсальний з поповненням (в кінці строку)» під 26,25% річних за умови розміщення вкладу на тримісячному терміні. Для цього вкладу діє бонусна програма «Перший ювілей», за умовами якої кожен вкладник може додатково отримати від 0,01% до 2% річних до діючої ставки, залежно від скретч-карти, яку він обере.

Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну на поточний рахунок або платіжну карту. Вклад передбачає можливість поповнення. Мінімальна сума поповнення становить 500 гривень, а мінімальна сума вкладу – від 1 тис. грн. Якщо інвестуєте в депозит 10 тис. грн., По закінченню терміну дії вкладу отримаєте 670 грн.
У Дельта Банку є депозитна пропозиція «8 років разом on-line» з відсотковою ставкою 26% річних. Даний вклад є акційним, тому оформити його можна тільки до кінця травня. Виплата відсотків проводиться щомісячно. Клієнтові надається можливість додаткового заробітку, оскільки відсотки за вкладом виплачуються на «Ощадну карту № 1» або на «Ощадний карту № 1 Debit», на залишок коштів по якій також нараховуються відсотки.
Можливість поповнення депозиту відсутня. Мінімальна сума вкладу становить одну тисячу гривень. На 10 тисяч гривень протягом 3 місяців можна заробити 650 гривень.

Депозит «Безпечний онлайн» від Ідея Банку можна оформити тільки за допомогою інтернет-банкінгу. Розміщення тримісячного вкладу відбувається під процентну ставку в розмірі 25,5% річних. Мінімальна сума депозиту також складає 1 тис. грн. Загальна сума поповнень не може перевищувати первинний розмір вкладу. Виплата відсотків здійснюється щомісячно на поточний або картковий рахунок. Заробіток від 10 тис. грн. складе 637,50 грн.
Аналогічну пропозицію пропонують також у Платинум Банку . Депозит «Готівка щомісяця» – це ті ж 25,5% річних, враховуючи те, що сума вкладу повинна бути в межах від 1 000 до 999 999 грн. Виплата відсотків здійснюється щомісячно на платіжну карту. Оформлення поточного рахунку та платіжної картки до депозиту безкоштовно. Можливість поповнення відсутня. На вкладі в розмірі 10 тис. грн. можна заробити 638 грн.
Авант-Банк пропонує депозит «Стабільний прибуток (з капіталізацією)», що дозволяє отримати прибуток у розмірі 25% річних. Клієнт може покласти на депозит від 1 000 до 199 999 грн. Можливість поповнення вкладу відсутня. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну на поточний термін, капіталізація здійснюється щомісяця. Заробіток з 10 тисяч гривень складе 625,09 грн.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?