Новини світу кредитування та банківських послуг.

Вигідний і безпечний короткостроковий депозит

Якщо у Вас цього року пізня відпустка, і чекати ще місяць-два, а накопичені на неї гроші лежать десь вдома, в ящику, для відкладених коштів можна знайти більш безпечне місце, і, до того ж, трохи збільшити наявну суму.
Припустимо, що Ви відклали на приємне проведення часу 10 тис. грн. Що Вам, в такому випадку, можуть запропонувати вітчизняні банки?
Всеукраїнський Банк Розвитку з цього приводу запропонує Вам депозит «Вільна країна», який можна оформити до кінця 2014 року. Відсоткова ставка по вкладу складає 24% річних, заробіток на 10 тис. грн. – 200 грн. Мінімальний розмір вкладу становить 500 грн., верхня межа депозиту – не визначена.
Аналогічні умови існують і по вкладу «Депозитний конструктор» від ПУМБ . Завівши 10 тис. грн. на 1 місяць, по закінченню терміну дії вкладу Ви отримаєте ті ж 200 гривень. Мінімальна сума вкладу становить 100 гривень.

clip_image001

Банк Стандарт пропонує депозит «Зроби сам», за яким протягом місяця можна заробити 23,25%, тобто – 194 гривні на 10 тис. грн. Мінімальна сума вкладу становить 1 тис. грн.
У Євробанку є депозит iDepo (в кінці строку) з процентною ставкою 22% річних. Заробіток на 10 тис. Грн. складе 183 грн. Можлива сума вкладу коливається в межах від 5 тис. грн. до 200 тис. грн.
Банк Київська Русь пропонує вклад «Гарантований» з відсотковою ставкою 21,5% річних. Дохід від інвестованих на місяць 10 тис. грн. становить 179 грн. Мінімальна сума вкладу становить 1 тис. грн.
Аналогічна пропозиція є й у Форвард Банку . З 5 березня поточного року в банку діє депозит «Оперативний». Від вкладу на суму 10 тис. грн. ви отримаєте ті ж 179 грн. прибутку. Мінімальна сума вкладу становить 1 тис. грн.
Ідея Банк пропонує 21% річних за вкладом «Безпечний онлайн» при терміні розміщення на 1 місяць.
Відповідно, до Ваших 10 тисячам додасться ще 175 грн. Мінімальна сума вкладу становить 1 тис. грн.
Як бачимо, за місячними депозитами вітчизняні банки пропонують процентну ставку в розмірі 21-24% річних, при цьому, мінімальна сума вкладу, в основному, становить 1 тис. грн.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?