Новини світу кредитування та банківських послуг.

Вигідні доларові кредити з Африки, що це таке?

Модератори багатьох сайтів фінансової тематики буквально пачками видаляють «комерційні пропозиції» ламаною російською чи українською мовою, в яких іноземні дядьки і тітки пропонують всім читачам скористатися доступними валютними кредитами під низький відсоток. Тому ми вирішили взяти в кредит невелику суму в доларах у одного з таких доброзичливців …
Все почалося з листа: «Здравствуйте, Ми можемо допомогти вам з кредиту ви хочете, якщо ви потребуєте кредит сьогодні, будь ласка, зв’яжіться з нами сьогодні електронною поштою.
Усі кредити доступні лише 3% процентної ставки, і ми пропонуємо всі види кредитів.
Зв’язатися E-mail: (… @ gmail.com) для отримання додаткової інформації.
Спасибі Г-н Джордан Вільям »…

Хочу попередити, що всі тексти отримані в ході листування піддавались мінімальному коректуванню – тому в них є численні граматичні, орфографічні та смислові помилки.
З данного тексту стало зрозуміло, що хтось «Г-н Джордан» хоче облагодіяти наш бюджет енною сумою іноземної валюти всього під 3% річних. Для ЄС – це багато, для нас – мало. Хоча, можливо, в Європі у «Г-на Джордана» інші ставки …

clip_image001

«Без лоха і життя погане»

Ми вирішили переглянути весь ланцюжок цього «диво – кредитування» під мізерний відсоток і переконатись – чи є пропозиція – шахрайством. Або дійсно пан Джордан Вільям «рушив розумом» і вирішив прокредитувати громадян України під 3% річних.
Відповідаємо Пану Джордану Вільяму:
«Добрий день. Скажіть, мене цікавить Ваша пропозиція з кредитування. Ви, можете розповісти докладніше, кого, як і під які ставки Ви кредитуєте. Заздалегідь спасибі ».
Не минуло й чотирьох годин, як наші заокеанські друзі відповіли на лист, причому відразу вислали анкету для заповнення:
«Спасибі за ваш лист, Мене звуть Сер Йорданія Вільям менеджер з маркетингу [чому менеджер з маркетингу погоджує кредитні заявки, або у них там люди закінчились? ] в Liberty Global Finance Ltd.
Ми Кооперативна компанія, розташована як у Великобританії і Західній Африці я розумію, що вам потрібен кредит в цій компанії.
Що стосується умов отримання кредиту від цієї компанії я хочу, щоб ви звернете увагу на наведену нижче інформацію »
Те, що Джордан Вільям став Йорданією Вільямом і з пана перетворився на сера, нас не сильно здивувало. Подумаєш, актор Ентоні Хопкінс – теж «сер» і теж вміє перевтілюватися в різних персонажів.
До речі, у англійців, щоб іменуватися «сером» з великої літери, потрібно бути лицарем, введеним в чин главою англійського королівського будинку.
Тому ми стали вивчати «мінімальні вимоги» для отримання кредиту: 18 років, наявність паспорта, мінімальна сума кредиту 50 тис доларів, а максимальна – 5,9 млн. Термін кредитування від 1 року до 25 років …
Ну, який ще банк світу запропонує нам кредит на майже 6 млн. доларів? Треба терміново погоджуватись. Однак поміркувавши, вирішили, що ми люди не жадібні, нам достатньо буде і 100 тисяч.
Далі йшла мінімальна анкета: адреса, місто, країна, телефон. Поки начебто немає ніякого підступу.
Грошей з нас не просили, тому ми продовжили експеримент далі, заповнили анкету на 100 тис. доларів на 25 років під розвиток своєї маленького справи. Довго, правда, коливались, що вказати: валяння валянок або в’язання чохлів під айпади. У підсумку, зупинилися на чохлах – а то раптом сер Пан Джордан «Йорданія» Вільям не захоче спонсорувати виробництво незрозумілих «валянок».

clip_image003

«Куди вам ближче, в Африку, або до Англії?»

Заявку нам погодили, напевно, навіть швидше, ніж закипів чайник. І через півгодини наші вже «близькі друзі» прислали відповідь:
«Ми визнаємо і дійсно ціную вашу довіру в транзиті справу з нашими фірмами. У відповідь на Ваше запитально, ми хочемо, щоб ви знали, що ваш Кредитна заявка була перевірена і затверджена.
Дякуємо за вашу кредитного запиту, і ми впевнені що ви отримаєте бажану суму кредиту в розмірі $ 100,000.00. Кредитні кошти будуть оброблені і передані вам від нашого головного офісу у Великобританії, але, отже, ви знаходитесь в Африці, безпека будуть зроблені з Африки.

Фонди: Кредитні
Умови та повторно: Графік платежів по $ 100,000.00

Сума кредиту Потрібно: $ 100,000.00

Позика Процентна ставка:.
3%
Термін кредиту: 20 років

Щомісячний платіж по кредиту: $ 554,60

Кількість платежів: 240 місяців

Корисних платежі: $ 133,103.21

Всього відсотків сплачених: $ 33,103.21

Примітка: щомісячний платіж кредит розраховувався на 239 виплати у розмірі 554,60 плюс остаточного платежу в розмірі $ 553,81 ».

clip_image004

Уж, чи не він нам пише?

Далі наші друзі вже «плутаються» і пишуть, що насправді ставка 3% на місяць, хоча в розрахунку виходить 3% на рік. Ми перепитували. Ні, виявляється все-таки – 3% на рік.
Застави вони не бажають через «міжнародних правила». Але Вільям розповідає, що можна застрахувати кредит, і коштує це «всього – нічого» – 385 доларів.
І навіть починає «хвилюватися»:
«Добрий день, Ми не перебуває у вашій країні, я вже послав тобі адресу і деталі компанії на умови і терміни кредитування. Все, що вам потрібно зробити, це надати копію вашої особистості поряд із зазначенням Ваших банківських реквізитів для здійснення цієї операції. Також ми представимо вам компанія договір Кредитний договір і кредитних гарантій, щоб довести право цей ефект.
Я чекаю вашої відповіді.
Г-н Джордан Вільям ».
А далі нам навіть надсилають договір і просять, терміново-терміново, оплатити 385 доларів, щоб вони могли вислати 100 тис доларів.

clip_image005
Дані нашого журналіста в договорі ми «затерли»
clip_image006

Договір з Нігерії складений у відповідності з усіма правилами діловодства

Далі переписку ми вирішили не продовжувати. Присланий договір – «фількіна грамота», адреси та реквізити – не відповідають дійсності.
Але сенс задумки «нігерійських фінансистів» став ясний. Після оплати «страховки» у одного "африканського" друга стане на 385 доларів більше. Чого не скажеш про нас.
Однак на цьому історія не закінчилась. Раптово задзвонив мобільний телефон співробітника, який листувався з кредитодавцями з Африки. Виявилося, що кореспондент залишив у заявці номер свого особистого мобільника …
Судячи по коду телефонного номера, з якого був зроблений дзвінок нашому авторові, +234 …, що абонент намагався достукатися до кредитоотримувача з міста Агбажа в Нігерії. Але телефон, зробивши 1 дзвінок, відразу ж замовк. Ми так і не встигли підняти трубку. Відволікати «Шановного Сера Уїльяма» з Нігерії від його фінансових справ якось не хотілось, тому передзвонювати ми не стали.
Відзначимо, середня зарплата в Нігерії – 50 доларів на місяць. Щоб назбирати грошей нам на кредит, бідоласі Вільяму довелося б працювати 166,5 років, нічого не витрачаючи. Або – обдурити за допомогою «страховки» за 385 доларів 260 українців.
А ми вирішили, що все-таки краще кредит під 30%, але в Україні, ніж під 3%, але без кредитних грошей і з оплаченою "страховкою".
Інтернет-шахрайство не перестає вдосконалюватись, і якщо «нігерійські листи» трохи відійшли на задній план, то їх місце зайняли «сери Вільями» з низькою кредитною ставкою.
Можемо тільки констатувати, що поки будуть люди, охочі отримати кредит з «Західної Африкин» під 3% – до тих пір залишаться Сери Вільям, які їх будуть «видавати» за 385 доларів.

Джерело: infobank.by

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?