Новини світу кредитування та банківських послуг.

Вибираємо мікрокредит, яка переплата та умови?

Банк не є єдиним місцем, в якому можливо отримати споживчий кредит. Оформити бажану позику можна також в кредитній спілці або ж в іншій фінансовій установі. Популярним напрямом сьогодні є мікрокредитування. Мікрокредит – це короткострокова позика, що вимагає мінімального пакету документів.
Так, ТОВ «Мікрокредит» надає своїм клієнтам можливість оформити щомісячний або щотижневий кредит в розмірі від 1 до 15 тисяч гривень. Різниця між щотижневим і щомісячним кредитом полягає в тому, що регулярний платіж за перший здійснюється щотижня, по другому – кожен місяць.
Щотижневий кредит можна оформити на строк від 12 до 39 днів на суму від 1 до 15 тис. гривень. При собі потрібно мати паспорт та ІПН. Звернувшись попередньо на гарячу лінію фінустанови, Ви можете дізнатись суму щотижневого платежу і підсумковий переплату (хоча інформацію про конкретну процентну ставку компанія не надасть).
Так, наприклад, якщо Ви візьмете 1000 на 12 тижнів, щотижневий платіж по кредиту складе 117 гривень, а підсумкова переплата буде дорівнює 413 гривням. Якщо буде потрібна сума побільше, наприклад, 5 тисяч гривень, то щотижневий платіж складе 588 гривень, а сукупна переплата – 2 тисячі гривень.

clip_image001

Для оформлення щомісячного кредиту, крім основних документів, що засвідчують особу, знадобиться також довідка про доходи. У разі оформлення щомісячної позики, максимально можливі суми будуть трохи менше – від 1 до 4 тисяч гривень на термін від 4 до 12 місяців. Зайнявши у компанії 4 тисячі гривень на 4 місяці, Ви будете оплачувати 1496 гривень щомісяця, а в підсумку переплатите 1986 гривень. Схвалення кредиту здійснюється протягом 24 годин з моменту заповнення заявки на видачу кредиту.
Жителі Києва можуть також запросити мікрокредит у фінансової компанії «Гроші Онлайн». Для цього потрібно відвідати сайт компанії, вибрати суму і термін кредитування і авторизуватися через соціальні мережі. Заявка потенційного клієнта обробляється протягом 30 хвилин. Якщо фінустанова схвалює позику, гроші тут же з’являться на Вашій карті. Повернути гроші можна буде через касу ПриватБанку , або звернувшись до каси будь-якого банку України.

clip_image002

Максимально можлива сума по онлайн кредиту становить 1500 грн., А максимальний термін кредитування – 14 днів. Щоб визначити підсумкову переплату, скористайтеся повзунками «Мені потрібно» і «На термін», які знаходяться на головній сторінці. Так, зупиняємо свій вибір, наприклад, на сумі 1500 гривень на 14 днів, внизу побачимо, що сума до погашення становить 1920 гривень, тобто, маємо переплату у розмірі 420 гривень.
Подібну можливість отримати гроші, не виходячи з дому, пропонує і фінансова компанія MoneyVeo. Передбачуваний термін кредитування становить до 30 днів, максимальна сума кредиту – 2000 гривень (постійні клієнти можуть запросити до 5 тисяч гривень). Дізнатись про переплату Ви зможете, скориставшись тими ж повзунками суми та строку на головній сторінці (наприклад, переплата по кредиту на 2 тисячі гривень строком на 30 днів складе 1240 гривень).
Оформивши заявку на сайті компанії, Ви отримаєте рішення вже протягом 15 хвилин по СМС або e-mail. Повернути борг можна буде найбільш зручним з трьох наданих способів: здійснити оплату за допомогою картки в Особистому Кабінеті на сайті кредитора, за допомогою банківського переказу або через мобільний термінал.

clip_image003

Ідентичний спосіб отримання грошей є й у компанії Credit365. Суму в розмірі до 1,5 тис. грн. можна оформити на строк від 7 до 30 днів (переплата в разі оформлення максимально можливої суми на максимально можливий термін складає 630 гривень). Запитувані кошти, після схвалення кредиту, прийдуть Вам на карту, а погасити борг зможете за допомогою особистого кабінету на сайті, електронним переказом через інтернет-банкінг або оформивши платіж в будь-якому банку країни.

clip_image004

А от щоб отримати мікрокредит в компанії «Твої гроші», потрібно звернутися безпосередньо в одне з відділень мережі. В офісі компанії можна отримати від 300 до 2 000 гривень на термін від 7 до 16 днів. Таким чином максимальна переплата складе 640 гривень. Погасити кредит можна в будь-якому офісі «Твої гроші», або ж у відділенні банку.

clip_image005

Що ж, як бачимо, головною перевагою мікрокредиту є те, що гроші можна отримати в максимально швидкий термін (в основному, від 15 до 30 хвилин) не виходячи з дому, або ж відвідавши відділення фінансової компанії, маючи при собі мінімальний пакет документів.
Але, в той же час, переплата за такою позичкою буде набагато вище, ніж переплата в банку. Як Ви вже могли зрозуміти, зайнявши у фінустанові кошти в розмірі 1,5 тис. грн. на 30 днів, доведеться переплатити, в середньому, трохи більше 600 гривень, тоді як банк за такий кредит бере всього лише 40-70 гривень комісії.

clip_image006

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?