Новини світу кредитування та банківських послуг.

Вибираємо автомобіль в кредит.

На сьогоднішній день існує два основних способи оформити кредит на покупку автомобіля. Найзручніший варіант, безсумнівно, отримати позику прямо в автосалоні. Після вибору автомобіля, ви розглядаєте пропозиції банків-партнерів автосалону, і вибираєте саме підходяще. Тут же на місці оформити всі необхідні документи, а салон самостійно передає їх у банк.

Якщо серед пропозицій банків – партнерів немає потрібного вам пропозиції (дохід невисокий, ви хочете кредит без початкового внеску), то автосалон порекомендує в який банк звертатися. Якщо ви хочете отримати кредит без початкового внеску, найчастіше, він оформляється під заставу нерухомого або іншого рухомого майна. Цей спосіб не такий простий, вам потрібно буде оплатити оцінку майна, його страховку, і т. д. так і при невисокому рівні доходу відсоткова ставка за кредитом буде напевно вище.

Другий спосіб отримати автокредит – звернутися в банк, а потім вже вибирати автомобіль. Ви підбираєте самі вигідні умови для виплати кредиту, отримуєте схвалення на позику потрібної суми, а потім йдете в автосалон і підбираєте авто. Гарантії, що оббігавши всі банки, що ви знайдете більш вигідний кредит, ніж у партнерів автосалону, ніякої немає. Серйозні дистриб’ютори автомобілів вибирають у партнери серйозні банки і фінустанови. Тим більше кредитори намагаються тримати процентні ставки на одному рівні. Звичайно, ніхто не забороняє вам шукати «свій» банк, що видає кредит під вигідні відсотки, автосалони продають автомобілі в будь-якому випадку, навіть якщо кредит отримано не у їх партнера. В пошуках вигідного позики звертайте увагу на акції автосалонів і банків, вони можуть пропонувати дуже хороші умови для отримання кредиту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?