Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?

Зараз дуже популярна така банківська послуга, як автокредит. Але далеко не всі люди знають про її існування. Хтось просто чув про неї від знайомих, хтось стикався з нею в автосалонах, коли купував автомобіль. Якщо ви відноситесь до тих, хто тільки почав вивчати всі плюси і мінуси автокредиту, то ця стаття точно для вас.

clip_image002

На ринку позик представлено дуже багато різних продуктів, але якщо вам потрібно купити автомобіль, то саме автокредит вам підійде якнайкраще. Він дозволить вам заощадити на процентній ставці по кредиту, а в деяких випадках навіть отримати пільги від держави. Давайте тепер розглянемо всі позитивні і негативні моменти цього виду кредитів.

Плюси автокредиту

  • По-перше, це економія часу. Ви можете купити вибраний вами автомобіль в короткий термін. Якщо вибрати оформлення автокредиту прямо в автосалоні, то можна скоротити час від оформлення заявки на займ до першої поїздки на особистому авто до декількох годин.
  • По-друге, у вас є можливість скористатися пільговим кредитом. У цьому випадку відсотки будуть зовсім невеликими, це спільні акції автовиробника та дилерів. Унікальна можливість, яка дозволить вам заощадити пристойну суму грошей.
  • По-третє, це досить великий термін погашення кредиту. Ви можете отримати позику на термін від 1 до 5 років, а в деяких випадках його можна продовжити на більш тривалий час. Чим більше термін погашення кредиту, тим менше грошей вам доведеться виплачувати щомісяця. Але таке задоволення виллється в підсумку в більший відсоток переплати.

Мінуси автокредиту

Необхідність початкового внеску за автомобіль. Стандартні умови по всій країні – 10-30% від вартості вашого майбутнього залізного коня. Чим більше буде початковий внесок, тим менше у вас буде відсоткова ставка за кредитом і сума переплати.

Досить жорсткі вимоги до охочих отримати позику. Якщо ви представник молоді або непрацюючого населення, то у вас будуть менш вигідні умови отримання позики. Також сюди потрапляють люди з поганою кредитною історією та безробітні. Ви ризикуєте отримати відмову в оформленні кредиту, якщо підходите хоч по одну з представлених категорій.

Обов’язкове автострахування вашого майбутнього автомобіля. Без цієї процедури жоден банк не захоче з вами співпрацювати. Тому для отримання позики, вам доведеться оформити поліс КАСКО, а це вже додає близько 7-10% до вартості покупки (щорічно). А якщо ви відмовтеся від страховки, то ви відразу ж отримаєте більші відсотки по кредиту. З іншого боку, КАСКО – це запорука спокою за свій автомобіль, де б ви не знаходилися. Страховка оформляється на весь термін видачі кредиту.

Це лише основні плюси і мінуси автокредиту, які притаманні всім банкам. Але є й індивідуальні підводні камені, які є у кожної кредитної організації, тому завжди уважно вивчайте всі умови отримання кредиту.

Автокредит – це відмінний кредитний продукт, який в 99% випадків допоможе вам заощадити гроші і час при придбанні як нового, так і вживаного автомобіля. Але завжди існують унікальні особливості, які можуть вплинути на ефективність цього виду позики, тому варто вивчити всі можливі варіанти перед походом в банк.

Будемо вдячні за оцінку
Дуже поганоПоганоПосередньоДобреВідмінно (Поставте оцінку першим)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.