Новини світу кредитування та банківських послуг.

Всі плюси і мінуси автокредиту для клієнтів

Зараз дуже популярна така банківська послуга, як автокредит. Але далеко не всі люди знають про її існування. Хтось просто чув про неї від знайомих, хтось стикався з нею в автосалонах, коли купував автомобіль. Якщо ви відноситесь до тих, хто тільки почав вивчати всі плюси і мінуси автокредиту, то ця стаття точно для вас.

clip_image002

На ринку позик представлено дуже багато різних продуктів, але якщо вам потрібно купити автомобіль, то саме автокредит вам підійде якнайкраще. Він дозволить вам заощадити на процентній ставці по кредиту, а в деяких випадках навіть отримати пільги від держави. Давайте тепер розглянемо всі позитивні і негативні моменти цього виду кредитів.

Плюси автокредиту

  • По-перше, це економія часу. Ви можете купити вибраний вами автомобіль в короткий термін. Якщо вибрати оформлення автокредиту прямо в автосалоні, то можна скоротити час від оформлення заявки на займ до першої поїздки на особистому авто до декількох годин.
  • По-друге, у вас є можливість скористатися пільговим кредитом. У цьому випадку відсотки будуть зовсім невеликими, це спільні акції автовиробника та дилерів. Унікальна можливість, яка дозволить вам заощадити пристойну суму грошей.
  • По-третє, це досить великий термін погашення кредиту. Ви можете отримати позику на термін від 1 до 5 років, а в деяких випадках його можна продовжити на більш тривалий час. Чим більше термін погашення кредиту, тим менше грошей вам доведеться виплачувати щомісяця. Але таке задоволення виллється в підсумку в більший відсоток переплати.

Мінуси автокредиту

Необхідність початкового внеску за автомобіль. Стандартні умови по всій країні – 10-30% від вартості вашого майбутнього залізного коня. Чим більше буде початковий внесок, тим менше у вас буде відсоткова ставка за кредитом і сума переплати.

Досить жорсткі вимоги до охочих отримати позику. Якщо ви представник молоді або непрацюючого населення, то у вас будуть менш вигідні умови отримання позики. Також сюди потрапляють люди з поганою кредитною історією та безробітні. Ви ризикуєте отримати відмову в оформленні кредиту, якщо підходите хоч по одну з представлених категорій.

Обов’язкове автострахування вашого майбутнього автомобіля. Без цієї процедури жоден банк не захоче з вами співпрацювати. Тому для отримання позики, вам доведеться оформити поліс КАСКО, а це вже додає близько 7-10% до вартості покупки (щорічно). А якщо ви відмовтеся від страховки, то ви відразу ж отримаєте більші відсотки по кредиту. З іншого боку, КАСКО – це запорука спокою за свій автомобіль, де б ви не знаходилися. Страховка оформляється на весь термін видачі кредиту.

Це лише основні плюси і мінуси автокредиту, які притаманні всім банкам. Але є й індивідуальні підводні камені, які є у кожної кредитної організації, тому завжди уважно вивчайте всі умови отримання кредиту.

Автокредит – це відмінний кредитний продукт, який в 99% випадків допоможе вам заощадити гроші і час при придбанні як нового, так і вживаного автомобіля. Але завжди існують унікальні особливості, які можуть вплинути на ефективність цього виду позики, тому варто вивчити всі можливі варіанти перед походом в банк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?