Новини світу кредитування та банківських послуг.

Все, що вам потрібно знати, перед тим, як оформити кредитну карту онлайн

У сучасному світі мало кого здивуєш пластиковою картою. З її допомогою можна розплачуватися практично у всіх магазинах, а також здійснювати покупки через Інтернет. Кредитна карта позбавляє свого власника від необхідності носити з собою великі суми грошей, а також відмовлятися від покупки речей або оплати послуг, якщо в даний момент у нього не вистачає на це грошей.

Звичайно, витрачені кошти з кредитного ліміту необхідно повертати, сплачуючи відсоток банку, але, як правило, сума відсотка невелика, і якщо не перевищувати пільговий період, додаткові відсотки, пеня і штрафи за використання кредиту не нараховуються. А якщо зберігати на кредитній карті власні кошти, багато банків нараховують за це додаткові бонуси і відсотки. Крім того, у разі втрати або крадіжки кредитної картки, її можна заблокувати, зателефонувавши в банк, і зловмисники не зможуть зняти з неї гроші.

clip_image001Не так давно банки вирішили наділити пластикову кредитну карту ще одною цікавою перевагою, яка полягає в можливості оформлення через Інтернет. Щоб оформити кредитну карту онлайн, необхідно лише заповнити анкету на сайті банку або іншому спеціалізованому ресурсі, і дочекатися відповіді від фінансової установи. Але оскільки кредитна карта є своєрідною позикою в банку, перед її оформленням слід врахувати безліч важливих нюансів.

Яку кредитну карту вибрати і як її оформити

Перед оформленням кредитної карти онлайн слід уважно вивчити умови її надання та визначитися з наступними параметрами:

1. Розмір ліміту кредитної картки.

Банк нараховує на кредитну карту певний ліміт, який ви можете витрачати на будь-які потреби, сплачуючи за це встановлений відсоток від використаної суми. Проте також існують і «порожні» кредитні картки, на які ви можете класти свої гроші і здійснювати безготівковий розрахунок.

2. Пільговий період використання кредитного ліміту.

Витративши гроші з кредитного ліміту, позичальник зобов’язаний повернути їх протягом пільгового періоду, який, як правило, становить від 30-ти до 55-ти днів. Якщо ж повернення коштів відбудеться по закінченню пільгового періоду, банк зніме з картки кошти за додаткові відсотки і пеню.

3. Сума банківського обслуговування по кредитній карті.

У більшості банків обслуговування кредитних карт проводиться на платній основі. Сума банківського обслуговування залежить від умов у кожному конкретному банку.

Крім того, перед оформленням кредитної картки через Інтернет, уважно вивчіть вимоги для здійснення цієї операції. Переконайтеся, чи є у вас всі необхідні документи і чи необхідно наявність застави або поручителя.

Також зверніть увагу на інформацію про розмір штрафів та пені. Щоб краще зрозуміти, чи відповідає інформація на сайті банку дійсності, ознайомтеся з відгуками його клієнтів.

Як заповнити анкету на отримання кредитної картки онлайн?

Онлайн-заявку на оформлення кредитної картки необхідно подавати або безпосередньо на сайті обраного банку, або на спеціалізованому ресурсі, де надана можливість подати відразу кілька заявок в різні банки.

Оформлення онлайн-заявки полягає у заповненні анкети, в якій присутні наступні питання:

• ПІБ заявника;

• дані діючого паспорта;

• дата народження заявника;

• номер платника податків;

• адреса прописки та адресу проживання;

• місце роботи, стаж, посада та розмір щомісячного заробітку;

• контакти заявника;

• сума необхідного кредитного ліміту.

Крім того, багато банків для оформлення кредитної картки вимагають додаткову інформацію про сімейний стан заявника: наявності дітей, старих родичів, утриманців і т.д. Також іноді фінансові установи вимагають від заявників підтвердження наявності майна, дані про доходи та праці членів його сім’ї та деяку іншу інформацію.

Як швидко банк приймає рішення про видачу кредитної картки

Оформлення кредитної картки онлайн займає приблизно 15 хвилин. але, заповнивши анкету, вам потрібно буде дочекатися рішення банку. Іноді цей процес займає від 20-ти хвилин до декількох годин, але не виключено, що він може затягнутися на кілька робочих днів. Термін прийняття рішення про видачу кредитної картки залежить від внутрішнього розпорядку банку, робочої завантаженості, а також достовірності поданої інформації.

Перевіривши анкету і прийнявши рішення про схвалення або відмову у видачі кредитної карти, співробітник банку обов’язково зв’яжеться з заявником і уточнить список необхідних документів для кредитки, а також розповість про варіанти її отримання.

Як забрати кредитну карту, замовлену онлайн?

Існує три варіанти отримання кредитної картки, замовленої в режимі онлайн. По-перше, її можна забрати у відділенні банку. По-друге, співробітники банку можуть відправити кредитну картку на поштову адресу заявника. І, по-третє, банки надають можливість передачі кредитних карт кур’єром. Який би варіант отримання кредитної картки ви не вибрали, забрати її ви зможете, тільки пред’явивши свій паспорт.

Після отримання кредитної картки поштою або кур’єром, її необхідно активувати. Для цього слід зателефонувати оператору банку, який повідомить секретний код активації.

Для того щоб гарантовано отримати кредитну карту, замовлену онлайн, відправляйте заявки в різні банки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?