Новини світу кредитування та банківських послуг.

Вплив та підготовка соціальних мереж до отримання кредиту.

Банківські організації перед видачею деяких кредитів, особливо якщо це кредит на чималу суму, проводять дуже ретельну перевірку клієнта, який подав заявку. І часом ці перевірки доходять навіть до соціальних мереж. Фінансові організації багато можуть дізнатись по особистій сторінці про людину, а тому, бажаючи отримати серйозний кредит, слід подбати про підготовку особистих сторінок в різних соціальних мережах.

Особиста інформація

Під час реєстрації в соціальних мережах пропонують розповісти про себе різноманітну інформацію: місце отримання освіти, друзів, улюблену музику та ін. Така інформації для банку становить інтерес, так як, зіставивши деякі факти, фінансова організація може перевірити наскільки відвертим є клієнт. Вся інформація на сторінках в соціальних мережах обов’язково повинна сходитися з інформацією в заявці на кредит.

Участь в групах

Важливо уважно переглянути всі свої групи і вийти зі складу тих, які пов’язані з фондовими ринками, колекторами та різноманітними фінансовими пірамідами. До подібних клієнтів фінансові організації ставляться насторожено і з великою ймовірністю відмовлять у кредиті. Зате непогано буде відшукати пару груп, які допомагають підвищити фінансову грамотність.

Списки друзів

Важливо, щоб у людини в друзях була достатня кількість в друзях людей з близького оточення. Особливо добре, коли такі друзі є досить успішними людьми, які встигли домогтися в житті певних висот і мають стабільне фінансове становище. Спеціально додавати невідомих успішних людей в список своїх друзів не варто, так як, зіставивши інтереси, місце роботи і місце навчання, фахівці фінансової організації зрозуміють, що тут щось не так.

Вибір фотографій

Перед оформленням серйозного кредиту доведеться переглянути свої фотографії в соціальних мережах. Не бажано виставляти напоказ фотографії, де видно пристрасті, які зазвичай засуджуються суспільством. Істотно допомогти в отриманні позитивного рішення по кредитній заявці допоможуть фотографії з подорожей, особливо з різних країн. Вони покажуть активність потенційного позичальника і наявність грошей, яких достатньо для періодичних подорожей, які сьогодні є досить дорогими.

Особисті нотатки на сторінці

Банківські організації будуть вивчати такі записи, так як для них важливо зрозуміти, яким у реальному житті є позичальник, адже в присутності кредитного фахівця всі намагаються показати себе з кращого боку. Негативно кредитори ставляться до нотаток, де виражаються тільки негативні емоції, активно використовується нецензурна лексика та ін.

Природна поведінка

У банківських організаціях працюють недурні люди, які уважно відстежують дії потенційних позичальників, і їх насторожить надмірна активність: додавання великої кількості людей в друзі, подача запитів в численні фінансові групи та інші дії в один день, за якими починаєш розуміти, що позичальник просто хоче сподобатися банку, щоб отримати схвалення за кредитною заявкою. Тому робити це лід заздалегідь та поступово.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?