Новини світу кредитування та банківських послуг.

Внесок у кредитній спілці

Кредитні спілки разом з банками пропонують населенню відкривати депозити. При цьому процентні ставки – стандартні по ринку – 17-25% річних.
Сьогодні існують два способи отримання прибутку у кредитній спілці. Перший спосіб – це відкриття депозиту. «Пропоновані в кредитних спілках процентні ставки коливаються в діапазоні 17-25%, залежно від регіону, в якому вони працюють», – стверджують експерти Всеукраїнської асоціації кредитних спілок.
При цьому в одних союзах відсотки виплачуються за визначеним розкладом (наприклад, в кінці строку або щомісяця), а в інших клієнт самостійно може вибирати, коли отримувати дохід: щомісячно, щоквартально або в кінці терміну. У разі дострокового розірвання депозитного договору, отримані відсотки перераховуються згідно з умовами вкладу «До запитання» (до 6% річних) або ж згідно з поточною ставкою НБУ.

Також у договорі, що підписується з кредитною спілкою, може бути передбачений додаткової пункт, що регулює процедуру дострокового зняття грошей в довгостроковому періоді. Найчастіше, умови додаткового пункту вигідніше умов вкладу «До запитання» і відсоткова ставка становить близько 8%.

souz_kredutnuj_500x343.jpg.aspx

Варто відзначити, що частина кредитних спілок на деякий час припинила або ж повністю виключила можливість оформлення нових депозитів. Таке зараз спостерігається в таких кредитних спілках, як «Сімейна позика», «Київський Кредитний Альянс», «ФІН-ЕКО», «Народний Кредит» та інших.
Другий варіант заробітку в кредитному союзі – це додатковий пайовий внесок. Перед тим, як оформити депозит або депозит, потрібно стати учасником кредитної спілки. Для цього треба сплатити вступний внесок і обов’язковий пай. Розмір кожного з цих платежів коливається в межах 5-40 гривень. Але на рахунок кредитної спілки можна внести і більш велику суму, і потім щороку отримувати прибуток від діяльності кредитної спілки. Ця сума називається додатковим пайовим внеском.
Оформивши його, ви можете заробити набагато більше, ніж на депозиті – до 40%. Але, якщо діяльність кредитної спілки буде невдалою, можна залишитися ні з чим. Тому, перш ніж іти на такий крок, потрібно все ретельно зважити. Поцікавитися у кредитній спілці про результати попередньої діяльності, а також – про затребуваність кредитів фінустанови. Адже дохід кредитної спілки – це прибуток з кредитування мінус операційні витрати і відсотки на депозити.
Дохід з пайового внеску залежить не лише від успішності діяльності кредитної спілки, а й терміну розміщення коштів. Так, наприклад, якщо доходи розподіляються в кінці кожного кварталу, а ви оформили додатковий внесок за тиждень до його закінчення, то ваш прибуток буде набагато більше, ніж якщо б ви оформили його на початку кварталу.
Наважуючись на такий відповідальний крок, як додатковий пайовий внесок або депозит у кредитній спілці, потрібно також навести довідки, перевірити репутацію організації. Адже бували випадки, коли люди, які розмістили свої вклади в кредитних спілках, позбавлялися своїх коштів через шахрайські дії такої фінустанови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?