Новини світу кредитування та банківських послуг.

Вклади в банки

У сучасному світі економіка займає одну з найважливіших галузей життя. Тільки завдяки економічним відносинам будується сучасний світ. І серед різних видів економічної діяльності можна виділити вклади банки, як спосіб заробити гроші, не прикладаючи при цьому особливих зусиль.

Вклади в банки або банківський депозит є грошовими коштами або цінними паперами, які передані в банк юридичною або фізичною особою на тимчасове користування під обумовлені відсотки. Відсоткова ставка залежить від терміну депозиту, від виду депозиту і від валюти.

Депозити можуть бути одновалютні або мультивалютними. В останніх можна відкрити два або більше рахунків у різних валютах. Відсотки від депозиту можуть видаватися авансом, нараховуватиметься щомісяця, кожні три місяці або видаються в кінці терміну депозиту.

Якщо метою вкладника є капіталізація відсотків, то вони додаються до основної суми і оформляється вклад вже збільшеної суми.81-300x224

Депозити бувають строковими, а також до запитання. Зазвичай термін вкладу обмовляють до підписання договору. Але при цьому вкладник в будь-який день може зажадати свої гроші, не втративши при цьому ні копійки. Також можна продовжити термін депозиту, якщо не прийти у встановлений день.

Вклади в банки є небезпечним, але досить простим способом отримання прибутку, тому багато фізичні особи кладуть гроші на депозит, щоб не тільки зберегти їх, але і заробити гроші. Але при виборі банку не варто дивитися на процентну ставку. Головне, щоб банк був перевіреним і ваші гроші були в надійних руках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?