Новини світу кредитування та банківських послуг.

VIP-квитки і I-PADи: приємні сюрпризи від банків

Хочете потрапити на фестиваль електронної музики? Радієте з думки про якісно укомплектований шкільний спортзал для своїх дітей? Мрієте виграти туристичний сертифікат на велику суму? Якщо так – читайте наш ексклюзивний матеріал про діючі акційні пропозиції від провідних банків України.
Укрсоцбанк UniCreditBank запрошує на фестиваль електронної музики KissFmBirthday, присвячений 12-й річниці однойменної радіостанції. В акції під назвою "PayPass & KissFmBirthday" розігруються 15 комплектів VIP квитків з правом проходу на backstage події. Гарантований бонус – 20% на барі фестивалю при оплаті карткою MasterCardPayPass.
Для участі в акції необхідно в період з 7 жовтня по 5 листопада 2014 здійснити три або більше транзскцій на суму від 50 гривень одним чеком за допомогою карти MasterCardPayPass від UniCreditBank. Фестиваль відбудеться 14 листопада 2014 року в концерт-холі StereoPlaza (пр-т Краснозведний, 119).

clip_image001

ПриватБанк до 15 грудня 2014 проводить акцію для школярів "Спортивні рекорди з ЮніорБанк", участь у якій дає шанс виграти спортивний інвентар для уроків фізкультури. Для участі в акції слід зареєструвати школу, в якій навчається менше 500 учнів, на сторінці акції www.juniorsport.pb.ua безкоштовно оформити учням школи карти ЮНІОРА.
Далі – стежте за рейтингом навчальних закладів на сторінці акції, і можливо школа, в якій навчається Ваш син чи донька отримає перемогу. Три переможця акції – школи, оформивши найбільшу кількість карт отримають наступні призи:
1 місце – спортивний інвентар для уроків фізкультури, змагань, спортивна форма для шкільної команди і т.д. (Еквівалент 15 000 грн.);
2 місце – спортивний інвентар для уроків фізкультури, змагань, спортивна форма для шкільної команди і т.д. (Еквівалент 10 000 грн.);
3 місце – спортивний інвентар для уроків фізкультури, змагань, спортивна форма для шкільної команди і т.д. (Еквівалент 5000 грн.).
Підсумки акції будуть підведені до 22 грудня 2014 року, а переможці – опубліковані на вищевказаної сторінці акції.

clip_image002

Альфа-Банк спільно з провідним порталом колективних покупок SuperDeal запустив спеціальну акцію. При оплаті купона SuperDeal за допомогою платіжної карти Visa / MasterCard від Альфа-Банку, ви отримуєте 50 гривень на бонусний рахунок. Для покупки купонів і нарахування бонусів обов’язковою умовою є реєстрація клієнта на сайті SuperDeal. Отримані бонуси можна використовувати на оплату інших купонів на порталі Superdeal протягом двох місяців після нарахування.

Укрексімбанк запрошує студентів взяти участь в акції "Маєш електронний студентський квиток – вигравай iPad". Для участі в акції потрібно, по-перше, зареєструватись на сайті www.studentscard.com.ua , ознайомитись з перевагами картки VisaClassic електронний студентський квиток від Укрексімбанку та пройти on-line тестування. По-друге, оплатити в торговельній мережі або через інтернет картою VisaClassic Електронний студентський квиток від Укрексімбанку покупку на суму більше 100 гривень.
Щотижня серед усіх торговельних трансакцій на суму понад 100 гривень, скоєних за допомогою вищевказаної картки проводиться розіграш одного мобільного телефону HTC Desire 210 DualSim.
Щомісяця серед усіх зареєстрованих учасників, які протягом місяця зробили щонайменше одну трансакцію, відповідну умовам акції, проводиться розіграш одного планшета Apple iPad mini 2 retinaWiFi.
Чим більше транзакцій по одній карті – тим більше шансів на перемогу. Акція триватиме до 18 січня 2015 року.
ОТП Банк запрошує своїх клієнтів взяти участь в спеціальній акції з розіграшем цінних призів. Щоб стати учасником акції потрібно зробити три або більше транзакцій з використанням карти MasterCard від ОТП Банку на певну суму, в одному або кожному з етапів Акції. Головні подарунки – 200 сертифікатів мережі Фокстрот номіналом 500 гривень і 8 туристичних сертифікатів номіналом 20 000 гривень.
Також в призовому фонді значаться гарантовані подарунки – 200 брендованих сувенірів. Акція проходить в 2 етапи: 1-й етап триває з 13 жовтня по 23 листопада 2014 року, 2-й етап – з 24 листопада по 24 грудня 2014 року. З детальними умовами акції, а також розмірами загальних сум торгових транзакцій, Ви можете ознайомитися на сторінці ОТП Банку .

clip_image004

В Прокредит Банку до 31 жовтня 2014 діє акція «Розраховуйтесь карткою VisaBusiness від ПроКредит Банку і отримуйте подарунки!», спрямована на популяризацію безготівкових розрахунків. Взяти участь в акції можуть власники карт VisaBusiness. За умовами акції, клієнти, які зробили понад 10 безготівкових трансакцій на загальну суму більше 3 000 грн. за період дії акції, гарантовано отримають подарунок – флеш-карту.
Крім того, до 31 жовтня 2014р. юридичні особи та приватні підприємці, які ще не є клієнтами ПроКредит Банку, мають можливість отримати карту VisaBusiness абсолютно безкоштовно в рамках пакету «Універсальний» з безкоштовним обслуговуванням протягом перших 2-х місяців.
В пакет входять наступні послуги: відкриття розрахункового рахунку, підключення до інтернет-банкінгу, безкоштовний випуск корпоративних карт VisaBusiness і випуск ощадних карт VisaClassic для керівництва компанії. Підключення коштує 100 гривень.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?