Новини світу кредитування та банківських послуг.

Вільний депозит: коли хочу, тоді знімаю

Якщо більше нікуди вкласти “зайві” гроші, депозитні продукти можуть виявитися відповідним рішенням. Зупиняє лише те, що повернути свої кровні в будь-який час, не втративши при цьому нараховані відсотки, не можна. Але тепер – дуже навіть можна.
Банки стають дуже винахідливими, коли мова йде про те, щоб надовго завоювати любов своїх клієнтів. Депозитно-кредитне меню з кожним роком стає смачнішим. І навіть любителі класти гроші в Панчоха і позичати у друзів, вирішуються на співпрацю з банком. Нові депозитні пропозиції підкуповують тим, що гроші можна знімати в будь-який зручний час, не чекаючи закінчення терміну дії договору.
depozit_forum_88x88.jpg.aspxЗвичайно ж, трохи страждають процентні ставки: замість стандартних 18-22% річних людина отримує всього 8,5-16,5%. Але за свободу теж треба платити. ОсьТОП-5 депозитних пропозицій вільного типу.

Назва банку
Депозитний продукт
Процентна ставка, грн
Термін дії
Капіталізація відсотків
Наявність картки
Пролонгація
Мінімальний внесок

Платинум Банк
депозит «Вільні кошти»
від 14% до 16,5% річних
від 3 до 18 міс.
+
+
автоматична пролонгація, ставка збільшується на 0,5%
500 грн

Форум Банк
вклад «Вільний рух»
від 12% річних
безстроково (карта діє 2 роки)
+
+
пролонгація карти
100 грн

ПУМБ
депозит «Вільний»
9% в кінці строку; 8,8% – протягом року.
1 рік

+
пролонгація за запитом, ставка збільшується на 0,5%
500 грн

Правекс-Банк
депозитна картка «Вільні гроші»
від 0% до 11% річних
2 роки
+
+
пролонгація карти
відсутня

ПриватБанк
Приват-вклад
8,5% річних
1 рік

+
пролонгація і збільшення ставки – за рішенням банку
50 грн

Найбільшу процентну ставку пропонує Платинум Банк . Є можливість отримувати від 14% до 16,5% річних. Форум Банк оформляє «довічний» депозит, адже пролонгації вимагає тільки пластикова карта, а не сам рахунок. А ось ПУМБ і Платинум Банк заохочують довгострокову співпрацю, додаючи з кожним роком 0,5% річних до фіксованої ставки.
У кожному банку ви отримуєте пластикову карту, яка дозволяє як завгодно звертатися з відкладеними грошима і знімати потрібну суму через банкомати і каси. ПриватБанк вибрав інший підхід: щоб у Вас не було постійного спокуси зняти гроші з картки, зробити це можна тільки за допомогою менеджера в одному з відділень мережі, витративши на цей процес у середньому 10 хвилин.
Платинум Банк, Форум Банк і Правекс-Банк здійснюють капіталізацію відсотків.
Майже в кожному випадку існує мінімальний внесок, який складає від 50 до 500 грн. І тільки Правекс-Банк цього не вимагає. Просто, якщо на карті менше 500 грн, відсотки не нараховуються.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?