Новини світу кредитування та банківських послуг.

Відвідувач про вибір банку.

В інтерв’ю один з відвідувачів сайту розповів про те, як підходить до вибору банків.
Зараз у Вас склалася неприємна ситуація з Надра Банком. Чи виникали у Вас раніше проблемні моменти з іншими фінустановами?
Відвідувач: Були певні труднощі в роботі з ПриватБанком . Все, знову ж таки, залежить від компетентності співробітників у відділенні. Так як я живу не в самому Харкові, а в передмісті, то там, буває, виникають такі ситуації, коли я краще знаю, що співробітники повинні робити і як. Тому намагаюсь всі операції здійснювати за допомогою онлайн-банкінгу, не навідуючись у відділення.
Вже досить давно я оформив кредит на машину в Кредит Європа Банку. Оскільки у цієї фінустанови тільки одне відділення, і знаходиться воно в Києві, іноді мені доводиться платити в «чужих» відділеннях. Так і трапилась моя історія з Надра Банком. Але, почитавши відгуки, я зрозумів, що з людьми траплялися історії і набагато гірше моєї.

Ви завжди погашали заборгованість по кредиту в відділенні Надра Банку, або це було вперше?
Відвідувач: Оплачував кредит в Надра Банку і до цього. Справа в тому, що в цьому відділенні обслуговувалась моя мама. Я саме закривав її пенсійну картку, і вирішив заодно сплатити щомісячний внесок по кредиту.
Послугами яких ще банків Ви користуєтеся, і які це послуги?

clip_image001

Відвідувач: Раніше у мене був розрахунковий рахунок у ПриватБанку. Зараз ще є карта «Універсальна». Також користувався послугами ПУМБу (є золота картка), але вже не користуюсь. Також Кредит Європа Банк, де брав кредит на автомобіль, але у нього, як я вже раніше згадував, тільки одне відділення в Києві.
Який з банків, послугами яких Ви користувались, справив на Вас найкраще враження?
Відвідувач: Напевно, з цих трьох ПУМБ є найкращим. Хоча, знову таки, все залежить від відділення. Так, наприклад, у випадку ПриватБанку. Я, як підприємець, був закріплений за відділенням в місті Харкові. Відмінне відділення, професійні співробітники.
Але якщо треба було швидко заскочити і щось оплатити, то користувався послугами відділення в передмісті, де живу. Там вже – зовсім інший ПриватБанк. Повинен відзначити, що масовість цієї фінустанови – шкодить її якості.
Чим сподобався ПУМБ ? Тим, що у них, як і у Привата, є той же функціонал інтернет-банкінгу, але він менш «глючний», і людей у відділенні менше, не доводиться вистоювати в чергах. Загалом, для мене в банках дуже важливо якість інтернет-банкінгу, щоб по максимуму все можна було робити самому.

Як, виходячи з власного досвіду, порадите підходити до вибору банку?
Відвідувач: Непогано б спочатку дізнатись, як справи у банку з платоспроможністю. Як і раніше потрібно вибирати серед великих банків, остерігаючись малознайомих фінустанов. Можна, наприклад, вибрати ОТП Банк (до речі, там я теж свого часу обслуговувався, забув сказати).
Загалом, фінустанова непогана. Є в деяких місцях термінали, непогані ціни, кредитують фізосіб, гарне смс-інформування. Ну а на місцях – уже як попадеться. Для клієнтів головне – не бути пасивними. Якщо Вам попався некомпетентний співробітник – кличте завідувача відділення. Так і навчимось. Вони навчаться працювати якісно, а ми – з ними обходитись.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?