Новини світу кредитування та банківських послуг.

Відстрочка виплати кредиту – основне рішення проблеми?

Економічна нестабільність, яка негативно відбилася на фінансовій політиці розвинутих країн, спричинила за собою ряд не дуже приємних наслідків. Перш за все, мається на увазі зниження заробітної плати. У багатьох вона не дотягує навіть до середньої. Серед інших негативних моментом, які вважаються породженням кризи, слід назвати масові скорочення, підвищення цін на основні продукти харчування (хліб, борошно, картопля, цукор), заморозку будівельних проектів, необгрунтоване підвищення цін на навчання в технікумах і вузах.

На межі самогубства

Багато ніяк не можуть погасити кредити, які оформили ще в часи стабільності. Дану проблему люди вирішують по-своєму. Так, наприклад, хтось робить вигляд, що йому на все начхати, хтось залазить у чергові борги, щоб розрахуватися з банками, а хтось налагоджує на себе руки. Останній варіант все частіше відвідує голови бідних людей. Але навіть при такому виборі рішення ситуацій проблема залишається на своєму місці. Щоб її вирішити, потрібно вдаватися до яких-небудь іншим способам.

Перед тим, як впадати в паніку, потрібно ретельно проаналізувати все, що буде важливим в тій чи іншій ситуації. Насамперед, мова йде про:

– Уважному прочитанні важливих даних (підтримка клієнтів державними органами, проте не потрібно забувати, що левова частка відповідальності лежить на ваших плечах);

– Виплачуйте борг за будь-яких обставин, навіть якщо сума внесків здається смішною;

– При можливості користуйтеся додатковими доходами;

– Буквально до останньої копійки розраховуйте свої місячні витрати;

– Консультуйтеся з співробітниками фінансових структур (буде непогано, якщо ви першими будете проявляти ініціативу і звертатися до експертів з проханням припинити погашення боргів хоча на деякий час); в сформованій ситуації потрібно переконати менеджерів у тому, що вони дають вам відстрочку не просто так і ви обов’язково розрахуєтеся зі структурою найближчим часом

Реструктуризація боргів

Домовленість кредитора з клієнтом, який у певний момент стає неплатоспроможним і тому не може погасити борги, називається реструктуризацією кредитної заборгованості. Щоб скористатися даною послугою, потрібно оформити заяву на реструктуризацію боргу і, звичайно ж, отримати всі необхідні документи.

Для продовження оплати зайнятих грошей позичальники повинні мати під рукою:

– Копію паспорта (1,2 та 11 сторінки);

– Трудовий;

– Заява-анкету;

– Довідку 2-ПДФО;

– Певний пакет документів від кредиторів; тут повинен значитися розмір боргу, термін його погашення і загальний розмір боргів;

– Виписка з єдиного реєстру прав для клієнта і всіх членів його сім’ї; тут повинна зберігатися інформація, яка підтверджує, що клієнт не має ніякої іншої житлоплощі крім цієї;

– Виписка на нерухоме майно;

– Копія договору про оформлення кредиту з усіма попередніми документами.

У цьому випадку не можна забувати і про додаткові документи, які обов’язково знадобляться клієнтам:

– Копія угоди про іпотеку;

otsrochka_viplati_kredita-200x300– Дані про вартість житла клієнта в період оформлення іпотечного кредиту;

– Довідка 2-ПДФО;

– Заява страхової компанії, яка підтверджує сплату всіх внесків в період страхування (якщо в загальний розмір боргу потраплять гроші, які клієнт направляє на оплату страхової премії).

Документи на відстрочку виплати кредиту розглядають суто індивідуально. Після цього експерти зв’язуються з клієнтами і домовляються про всіх додаткових процедурах.

Труднощі часу

Не слід забувати, що фінансова структура оформить всі ваші документи тільки в тому випадку, якщо клієнт надасть об’єктивні причини своєї неплатоспроможності. До них може ставитися скорочення на робочому місці або хвороба, що атакувала несподівано.

Співробітники банку не повинні сумніватися, що ваші незаурядіци носять виключно тимчасовий характер і що ви – людина свого слова. Адже саме такі люди завжди розплачуються з боргами.

Одним з позитивних моментів реструктуризації кредиту вважається те, що до кожного клієнта співробітники банку знаходять індивідуальний підхід. Не дивно, що фінансова структура першою справою буде оцінювати платоспроможність клієнта і всі можливі форс-мажори, які можуть вивести ситуацію з ладу.

Однак відстрочка виплати боргів – не є основним методом вирішення проблеми. Так чи інакше, вам доведеться розрахуватися в повній мірі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?