Новини світу кредитування та банківських послуг.

Відсотки по депозитам в січні.

З початком нового року багато банків уже відновили післясвяткову фінансову і ділову активність, яку можна спостерігати в русі процентних ставок по депозитах для фізичних осіб. Одні банки підвищили ставки за строковими депозитами, інші – зменшили.

Трохи про сумне – прибутковість по внесках знижена

C 14 січня БТА Банк знизив ставки по деяких депозитами в гривнях і доларах. Так, наприклад, за вкладом "Рекордний" ставки в гривні знижені від -0,5 п.п. до -3 п.п. залежно від терміну розміщення, в доларах – від -0,5 п.п. до -1 п.п. Аналогічне зменшення ставок в доларах спостерігаємо за вкладом "Універсальний". У національній валюті падіння ставок за цим депозитом коливається від -0,5 п.п до -2 п.п. По депозиту "Накопичувальний" ставки для вкладів у гривні знижені всього на -0,5 п.п. при будь-якому терміні розміщення. Прибутковість при розміщенні депозиту в іноземній валюті залишається колишньою.
У Стандарт Банку по вкладу "Елітний" процентна ставка зменшена на -1,5 п.п. Тепер, при річному розміщенні істотної суми вкладу в гривнях (від 150 000 грн. і вище) можна розраховувати на 22% річних. На -0,5 п.п. в доларах знижена ставка по вкладу "Не втрачай відсотків". Депозит "Стандартний" втратив у початкових термінах розміщення (з 1 по 3-4 міс.) Від -0,5 п.п. до -1,5 п.п. у гривні та від -0,25 п.п. до -0,5 п.п. в доларах. По депозиту "Універсальний" зафіксовано підвищення прибутковості – на +0,5 п.п. при розміщенні в доларах на термінах розміщення 12 і 18 міс., а також, на +0,75 п.п. при розміщенні в гривні на терміні 18 міс. По вкладу "Зроби сам" спостерігаємо найістотніше падіння ставок, максимум на -7 п.п в гривні і на -4 п.п. в доларах, євро без змін.

procent_depo_88x8.jpg.aspx

У Платинум Банку з 15 січня зафіксовано значне падіння ставок по найпопулярнішим депозитним продуктам. Так, наприклад, по короткостроковому вкладу "Знайомство" ставка в гривні знижена на 5,5 п.п. Тепер, розміщення коштів на 14 днів принесе 9,5% річних на перший термін розміщення, і 10% річних при наступних 3-х пролонгаціях. За депозитами "Вільні кошти", "Готівкові щомісяця" і "Бажане збільшення" процентні ставки залежно від початкової суми вкладу та періоду розміщення знижені на 0,25-1,5 п.п. в доларах і 2,75-5 п.п. в гривнях.
Акта Банк знизив на 2,7-3 п.п. ставки в гривні за вкладами "Акта Класика", "Акта Класика +" і "Акта Онлайн" на 3-х місячний термін розміщення. Тепер, за вказаними депозитами банк пропонує від 16,8% до 17,3% річних.
Креді Агріколь Банк також знизив прибутковість при розміщенні вкладів в національній валюті. Зміни ставок торкнулися депозиту "Строковий" (-4 п.п./-3.п.п./-2 п.п. в 1/2/3 місяці розміщення) і "Перспектива" (-1 п.п. на всьому 6-місячному терміні розміщення).
ПУМБ зменшив ставки по вкладах "Прибутковий" та "Накопичувальний" на -2 п.п. в перший місяць розміщення вкладу в гривнях і на -0,2 п.п. в 3-й і 12-й місяць. За цими вкладами в євро ставки впали від -0,3 п.п. до -0,6 п.п. на всіх термінах. По вкладу "Комфортний +" зниження становить -0,7 п.п. в євро і -2 п.п в гривнях.

Пару слів про приємне – вигідне збільшення ставок

Надра Банк з 16 січня збільшив ставки за трьома популярним депозитними продуктами. Так, за депозитами "Сімейні заощадження" і "Сімейний капітал" ставки в гривнях зросли на +3 п.п. на терміні розміщення 3 місяці і +1 п.п. – На термінах 6 і 12 місяців. Збільшення ставок торкнулося також вкладів у валюті: у доларах – на 0,5-1 п.п. на терміні від 3 місяців, і +0,5 п.п в євро на 3-х місячний термін. По депозиту "Доступні заощадження" ставки підвищилися на +1 п.п. для вкладів у національній валюті на термінах 6 і 12 місяців і +0,5 п.п. – Для вкладів у доларах.

Реал Банк збільшив процентну ставку за вкладом в гривні "Реальний прибуток з капіталізацією" на 0,5-3 п.п. на всіх термінах розміщення, зрівнявши її до 20% річних. На 0,5-1 п.п. виросли ставки і по вкладу "Реальна прибуток з поповненням". Тепер, при терміні розміщення від 3 до 24 міс. ставка по вкладу в національній валюті становить 20% річних, при місячному розміщення – 17,5% річних.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?