Новини світу кредитування та банківських послуг.

Відмовили у видачі кредиту? Вихід є!

Після закінчення деякого кількості років Центробанк, як представник держави, дозволив своїм громадянам в банківській сфері проводити бізнес. Але невеликий часовий проміжок не перешкодив банківському бізнесу на весь фінансовий світ гучно про себе заявити, де він міцно стоїть на третьому місці за кількістю фінансово-кредитних організацій, пропустивши вперед США і Німеччину.
Як заявляють представники Асоціації  банків таких ось організацій більше 500. точну цифру ніхто не називає, оскільки така статистика дуже нестійка у зв’язку з тим, що одні банки закриваються, а інші відкриваються.
На тлі такого числа банків дивує абсолютно інша статистика, де лідирують відмови у видачі кредитів на ті чи інші потреби.

Але якщо раніше більшість наших співгромадян брали в борг, в принципі, у своїх же сусідів або друзів, то вже зараз вони йдуть в банківські установи, щоб спробувати отримати пристойну суму для задоволення своїх потреб.

otkazali_v_vidache_kredita-300x199Один захотів купити нову іномарку, а своїх грошей не зовсім вистачає, інший мріє побувати на заморському курорті зі своєю подругою-красунею, а наступний хоче взяти позику для того, щоб придбати квартиру.

З одними банк вирішує все швидко і позитивно, і вони вже через пару днів стоять біля банкомату і потирають руки, смакуючи хрусткі банкноти, а от іншим банк повідомляє, що їм відмовлено без пояснення будь-яких причин.

В основному, мотивацію відмов ніхто не роз’яснює. Виходить щось на кшталт «страшної, майже навіть військової, таємниці». І все ж, чому одні наші громадяни отримують кредит у банку, а інші залишаються ні з чим?

На все є свої причини. Невисока зарплата, вік, наявність судимості, доходи, які не підтверджені, немає необхідних довідок, заборгованість в іншому банку, яка ще не погашена і ще багато чого, що стає непереборною перешкодою перед отриманням банківських купюр.
І тут виникає друге, дуже важливе питання! Не вже чи то все безвихідно і немає виходу для отримання бажаної суми?

Як свідчить життєва мудрість – немає ситуацій, з яких немає виходу. Будь-яка проблема, при бажанні, можна залагодити. Відповідно будь відповідальної справи, тут теж потрібно розробляти стратегію і тактику поведінки, щоб подолати перешкоди в отриманні кредиту.
Перше, потрібен об’єктивний аналіз тих причин, які сприяли відмові банком. Не забувайте, що банків багато і це ще не означає, що якщо один з них сказав «ні», то дугою закричить вам «так!». Злякавшись банкірів ваш негатив можна в значній мірі зменшити позитивними моментами біографії. У списку позитивних факторів можуть бути різноманітні документи. Головне, щоб вони вселяли довіру в особу позичальника!

Для створення портрету благополучного позичальника будуть незамінні і такі «штрихи» як ксерокопія диплома про вищу освіту, роздруківка справної оплати мобільного оператора, квитанції оплати кредитів, які були оформлені в різних магазинах. Як і інші люди, службовці банків, приймають своїх клієнтів по одягу, в цій ситуації одежинка для них – це різноманітні документи, всякі довідки та інші офіційні папери.

Отже, взаємодія психології і юриспруденції принесе людині справжню можливість побудувати міст для подолання прірви, яка відділяє його від жаданого кредиту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?