Новини світу кредитування та банківських послуг.

Весняні подарунки за користування карткою-2

Протягом останнього тижня на ринку банківських карткових продуктів з’явилося ще кілька цікавих пропозицій, селищах приємні призи за користування карткою.
Райффайзен Банк Аваль , Укргазбанк , ОТП Банк , Фідобанк , Діамантбанк і Радикал Банк разом з MasterCard в період з 16 березня по 28 квітня проводять акцію «З MasterCard приємні речі будуть радувати Вас частіше!». В рамках акції щотижня будуть розігруватися 300 поповнень рахунку мобільного телефону на 50 грн. і 100 сертифікатів на 500 грн. для покупок в онлайн-магазині Terrasport.
Розіграш головного призу – 2 поїздок на на двох в Берлін на свято футболу – відбудеться 28 квітня. Уточнимо, що під «поїздкою на двох до Берліна на свято футболу» мається на увазі сертифікат на туристичні послуги, що надає можливість отримати поїздку в місто Берлін (Німеччина) на два дні (5-6 червня 2015р.) Під час проведення фіналу гри Ліги чемпіонів УЄФА 2014 / 15, який пройде в Берліні 6 червня 2015 для двох (переможця акції та супроводжуючої людини).
У «Подорож на двох до Берліна на свято футболу» входить компенсація витрат на відкриття візи в Німеччину (у разі потреби), авіапереліт Київ – Берлін – Київ, трансфер від аеропорту прибуття до місця проживання, проживання в готелі не нижче 3 зірок і два квитки на фінальну гру Ліги чемпіонів УЄФА 2014/15.

clip_image001

Для того, щоб взяти участь в акції, достатньо оплатити товар карткою MasterCard від одного із зазначених банків у період з 16 березня по 28 квітня і зареєструвати чек на сайті або з телефону.
Ще одна акція від MasterCard, яку підтримують Фідобанк , Радикал Банк і Укргазбанк – «Відкрийте світ великого кіно разом з MasterCard!» – триватиме з 16 березня по 30 квітня включно. Для участі в акції потрібно розрахуватися карткою MasterCard Gold Selective або MasterCard Platinum від одного із зазначених банків за покупку вартістю від 1 гривні і більше і зберегти неушкоджений оригінал чека.
Переможці акції, які будуть визначені 7 травня, отримувати три путівки на двох на Канський фестиваль. Йдеться про три сертифікати на туристичні послуги, які дозволяють отримати поїздку в місто Канни на три дні (21-23.05.2015 року) під час проведення Канського кінофестивалю 2015 року. Кожен сертифікат складається з двох частин, в які входять авіа переліт Київ – Ніцца – Київ, трансфер від аеропорту прибуття до місця проживання в Канни, проживання в готелі рівня не нижче 4 зірок, харчування, квитки на відвідання показу фільмів в рамках програми Канського фестивалю та інші розважальні заходи.

clip_image002

Але банки попереджають, що для отримання призу переможцю необхідно мати відкриту шенген візу. У разі її відсутності організатор акції має право відмовити у врученні призу без компенсацій, пов’язаних з такою відмовою.
УніКредит Банк спільно з мережею АЗК WOG з 2 квітня по 2 червня 2015 проводить акцію для власників паливних карт Visa Gold Fuel. Тепер розплачуючись цією картою в мережі АЗК WOG, клієнт зможе повернути 5% від суми кожного чека на паливо.
Повернення 3% при розрахунку на будь-якій АЗС України здійснюється на постійній основі. Повернення коштів здійснюється в кінці кожного місяця в національній валюті на картковий рахунок Visa Gold Fuel без урахування податків. Клієнт отримує смс-повідомлення про зарахування.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?