Новини світу кредитування та банківських послуг.

«Весняні» депозити: встигни оформити!

Пропонуємо вашій увазі продовження огляду , присвяченого новим «весняним» депозитними новинкам.
Ощадбанк Росії представив новий депозит «Весняний». Внесок призначений для клієнтів, що мають великі суми грошей у національній валюті та бажаючих отримати дохід за максимально короткий термін. Мінімальна сума вкладу при розміщенні на термін 1 місяць становить 500 000 гривень, на термін 3 місяці – 1000 гривень.
Процентна ставка по депозиту становить 20,5% річних на одномісячний депозиті та 21,5% – на тримісячному. Поповнення вкладу не допускається. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну.
Акційний депозит «Весняний» можна оформити до 31 березня 2015 як у відділеннях банку, так і через систему інтернет-банкінгу «Ощадбанк Онлайн».

clip_image001

Укрінбанк з нагоди свого 26-річчя пропонує новий акційний депозит «Вигідний день» з щомісячною виплатою відсотків. Згідно з умовами акції, оформити депозитну новинку фізичні, юридичні особи та СПД зможуть тільки один день – 26 лютого 2015.
Строк вкладу – 3 місяці з можливістю автопролонгації на умовах вкладу «Тільки для своїх». Процентна ставка становить 26% річних у національній валюті. Мінімальна сума депозиту – 500 гривень.
У подарунок кожному вкладнику, який оформив депозит «Вигідний день», видається платіжна картка для отримання нарахованих відсотків.

clip_image002

Акордбанк запустив новий вклад «Весняні Акорди» з високими процентними ставками і коротким терміном розміщення. Процентні ставки становлять 24% річних у гривні, 10,5% у доларах і 7% в євро. Термін розміщення депозиту – 1 місяць. Мінімальна сума вкладу – 50 000 гривень, 500 доларів, 400 євро. Виплата відсотків по депозитному вкладу здійснюється в кінці строку.

clip_image003

Мегабанк в переддень весни запустив новий вклад «Стабільна Весна +» з щомісячною виплатою відсотків. Термін розміщення депозиту вкладник вибирає сам – від 4 до 6 місяців, від 7 до 9 місяців або від 10 до 12 місяців. Базова процентна ставка становить 22% річних у гривні та 10% річних у доларах і євро.
Залежно від обраного терміну розміщення депозиту застосовується бонус у вигляді додаткового відсотка – 0,5%, 0,8% або 1% річних. Мінімальна сума вкладу – 500 гривень, 100 доларів / євро. Умовами депозитного договору передбачена можливість внесення поповнень на суму від 100 гривень, 20 доларів / євро.

clip_image004

Юнисон Банк до 31 березня 2015 пропонує оформити акційний депозит «Зроблено з любов’ю». Умови нового депозитного продукту передбачають можливість розміщення грошових коштів у національній валюті терміном на 1 місяць з автопролонгацією до 5 разів.
Мінімальна базова ставка за 1-й місяць становить 23,5% річних, максимальна ставка відповідає періоду 5-й пролонгації (6 міс.) І досягає 26% річних у гривні. Мінімальна сума для відкриття акційного депозиту складає всього 100 гривень. Поповнення вкладу – без обмежень. Виплата відсотків – в кінці кожного місяця дії вкладу.

clip_image005

Промінвестбанк в лютому запустив новий депозит «Зростаючий» з терміном розміщення 6 місяців і процентною ставкою, що збільшується кожні 30 днів. Ставка за перший місяць становить 19% річних у гривні, 8% в доларах і євро. З кожним наступним місяцем прибутковість підвищується на 1% у гривні і 0,5% у доларах / євро.
Таким чином, за 6 місяць банк нараховує за вкладом відсотки виходячи із ставки в 26% річних у національній валюті та 10,5% – в іноземній. Мінімальна сума вкладу становить 2000 гривень, 500 доларів (євро). Відсотки виплачуються кожні 31 день (у перший день нового періоду). Дострокове розірвання депозитного договору по закінченню кожних 30 днів здійснюється без перерахунку відсотків за попередні повні періоди розміщення.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?