Новини світу кредитування та банківських послуг.

Варіанти покупки машини з пробігом в кредит

Далеко не всі можуть собі дозволити придбання нового транспортного засобу, а так як без автомобіля сьогодні складно, доводиться купувати машини з пробігом. Вартість їх виявляється істотно меншою в порівнянні з вартістю нових автомобілів, ось тільки навіть в такій ситуації людині можуть знадобитисm позикові кошти. Оформити кредит в цьому випадку виявляється складніше, ніж при покупці нової машини і все ж спосіб провести таку операцію є.


Звернення в автомобільний салон

Багато хто вважає, що автомобільні салони займаються продажем тільки нових машин. Здебільшого в салонах представлений дійсно новий автомобільний транспорт, але тут можна придбати машину, яка раніше належала іншій людині. І практично всі салони мають договори на співпрацю з банківськими організаціями, а тому оформити кредит можна відразу ж на місці і процедура покупки в кредит уживаного транспорту в даному випадку практично нічим не відрізняється від оформлення звичайного автомобільного кредиту на нову машину.

У переважній більшості випадків доводиться вносити початковий внесок, розмір якого в різних банках може дещо відрізнятись. При подачі заявки на кредит, на розгляд якої у банку може йти до трьох днів, відразу слід подавати копії основних документів, завірену копію трудової і довідку від роботодавця про розмір зарплати.

У продавця немає договорів з кредиторами

Здебільшого автомобільні салони намагаються укласти договори з кількома фінансовими організаціями, але буває і так, що такі договори повністю відсутні. У цьому випадку оформлення кредиту ускладнюється тим, що позичальникові доведеться шукати кредитора, який має в своєму арсеналі програми кредитування уживаного транспорту.

Відшукавши фінансову організацію, згідну на видачу такого кредиту, позичальник дізнається, на яку суму він може розраховувати і тільки після відправляється шукати по салонах машину, яка сподобатися йому і впишеться в установлений бюджет. У касу салону вноситься початковий внесок, після чого з отриманою випискою необхідно повернутись в офіс кредитора для підписання кредитної угоди. Переказ коштів від кредитора до продавця може затягнутись на термін до трьох днів. Машину можна буде забрати відразу, як тільки кошти за неї будуть зараховані на рахунок салону.

Купівля у фізичної особи

Салони перед продажем вживаного транспорту проводять його повну діагностику, а в міру необхідності і ремонтні роботи. Покупець в результаті отримує повністю справний транспорт, ось тільки всі свої послуги продавець включає в вартість машини і не кожного покупця такий варіант влаштовує. Саме з цієї причини більш поширеними є угоди, коли машина з пробігом купується у приватника. 

Знайти банк, який погодиться кредитувати транспорт, виявляється непросто, адже подібні угоди є дуже ризикованими для фінансової організації. Вибираючи подібний варіант потрібно пам’ятати ще й про те, що ставки за таким кредитом будуть досить високими. Іноді простіше оформити звичайний кредит готівкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?