Новини світу кредитування та банківських послуг.

Валютний попит впав – долари у відділеннях банків є

Якщо ще зовсім недавно купити потрібну суму інвалюти в банках було проблемою, то зараз ситуація кардинально покращилась. Гравці ринку стверджують, що останнім часом банки купують більше валюти, ніж продають.
«Попит на долари вже давним-давно відсутный. В рамках всієї мережі відділень нашого банку – це оборот у розмірі 10 тис. – 50 тис. дол. на день. Зважаючи на нові адміністративних обмеження наш банк може купити в день 20 тис. дол. Все, що купили, ми продаємо. І часто нам приносять більше, ніж ми продаємо. Ажіотаж з приводу покупки доларів відсутній вже більше ніж півроку. Тому, те, що пишуть про існуючу серед населення паніку, не відповідає дійсності », – повідомив 18 березня під час зустрічі з журналістами Голова Правління Авант-Банку Веніамін Лебедєв.
Кореспондент вирішив перевірити, чи є в банках валюта, обзвонив в пошуку 100 доларів 10 випадкових відділень 10 випадкових банків.
У відділенні ВТБ Банку , яке знаходиться за адресою вул. Лагерна, 36, журналісту відповіли, що продаж доларів у фінустанові здійснюється тільки за умови розміщення їх на депозит строком від 3-х місяців.

clip_image001

У відділенні банку Київська Русь за адресою вул. Горького, 47, дзвінок в яке був здійснений о 11:20, касир повідомив, що грошей поки немає. Але протягом дня потрібна сума може з’явитися.
Співробітниця відділення Авант-Банку, що знаходиться на вул. Щербакова, 56/7, спокійно відповіла, що потрібна сума є в наявності.
У відділенні Ідея-Банку , яке розташовується на вул. Жилянській, 107, після почутого питання службовка фінустанови відповіла, що гроші є, але перепитавши у касира, сказала, що все вже продано і краще звертатися вже завтра.
У відділенні банку Конкорд , яке знаходиться за адресою вул. Фізкультурна, 28, нам повідомили, що валюти немає. Також співробітниця уточнила, що відділення працює тільки з тією валютою, яку здають клієнти, так як головний офіс банку знаходиться в Дніпропетровську, та інкасації немає.
Зателефонувавши до відділення Кредобанку , яке розташоване на вул. Кутузова, 2, о 15:44 валюта на продаж все ще була.

У відділенні банку Кредит Дніпро за адресою вул. Срібнокільська, 22, в такий же час валюта була присутня. «Ви можете придбати валюту в еквіваленті 3 тис. грн.», – Уточнила співробітниця.
В Укрсоцбанку за адресою вул. Раїси Окіпної, 4, доларів не виявилося. Журналісту порадили передзвонити вранці.
У відділенні №49 Діамантбанку 100 доларів все ще можна було купити в кінці дня.
Співробітник КомІнвестБанк , що знаходиться за адресою пр-т Голосіївський, 58, повідомили, що вся валюта вже продана, і банк працює тільки з тими грошима, які здають клієнти.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?