Новини світу кредитування та банківських послуг.

В якому банку взяти освітній кредит?

Отримання вищої освіти – важлива ступінь у житті кожної людини, адже отримані диплом і знання відкривають для випускника більше можливостей для подальшого працевлаштування, а, отже, впливають і на його майбутнє матеріальний добробут.

Сьогодні не кожен абітурієнт має можливість отримати безкоштовну освіту. Бюджетні місця обмежені, конкурс на одне місце дуже високий.

Звичайно, можна відмовитися від вступу до престижного ВНЗ, а краще все-таки розглянути варіант отримання освітнього кредиту, який дає шанс кожній людині отримати диплом про закінчення ВНЗ.


Умови надання

Освітній кредит надається банками на поворотній основі. Оформити його можуть як люди, охочі отримати другу вищу освіту, так і випускники середніх навчальних закладів.

Умови надання освітнього кредиту багато в чому залежать від конкретного банку.

На сьогоднішній день не багато банків надають можливість отримати освітній кредит.

Освітній кредит можна отримати вже за ставкою від 30% річних.

При цьому загальний термін кредитування не може перевищувати 6-10 років (включаючи час на навчання). При цьому вирішальне значення при видачі кредиту має платоспроможність позичальника і його поручителів.

Гроші, отримані в рамках освітнього кредиту, перераховуються безпосередньо на рахунок освітнього закладу, а не видаються позичальнику у готівковій формі.

Що це таке?

Освітній кредит – це банківський кредит цільового призначення, спрямований на отримання першого або другої вищої освіти в будь-якому російському ВУЗі.

Надається фізичним особам на умовах повернення і платності.

Головними особливостями цих програм є те, що:

  • кредитні кошти можуть бути спрямовані не тільки на навчання в українських ВНЗ, а й на навчання в іноземних навчальних закладах;
  • отримати можна не тільки вищу освіту, але і будь-яке додаткове або середньо-спеціальну в будь-яких освітніх установах.

Вимоги до позичальників

  1. Вимоги до позичальників кожним конкретним банком визначаються самостійно і можуть істотно різнитися.
  2. Як правило, освітній кредит може отримати громадянин України, який досяг 14 років і мешкає на території України.
  3. Неповнолітній позичальник при цьому зобов’язаний надати письмову згоду на отримання кредиту від своїх законних представників.
  4. Деякі банки мають вимоги, пропоновані до трудового стажу позичальника або його поручителів, який повинен становити не менше 3 місяців на останньому місці роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?