Новини світу кредитування та банківських послуг.

В якому банку краще взяти в кредит

Отже, відбулося! Від безвихідності або по дурості, але ми вирішили влізти у боргову кабалу. І тут постає питання, в якому банку краще взяти в кредит . Ми починаємо шукати знайомих по банкам, консультуватися у друзів, пильно розглядати рекламу на стовпах.

А дарма. Правильніше всіх відповісти на питання, в якому банку краще взяти в кредит можете тільки Ви самі. Знайомі в банках навряд чи чітко відслідковують фінансову ситуацію на кредитному ринку. Друзі висловить Вам суто суб’єктивна думка. Ну а реклама БРЕШЕ однозначно.

Але найголовніше вони не знають, що саме Ви маєте на увазі. Під сенсом фрази, в якому банку краще взяти в кредит може ховатися що завгодно. Де менше відсотки? Де швидше дадуть грошей? Де можна оформити кредит солідніше? Куди потрібно нести менше документів? Ну і так далі.

Тільки пам’ятайте знаменитий рекламний лозунг. Ми робимо швидко, якісно і недорого. Витри будь ДВА варіанти. Всі відразу Ви ніколи не знайдете, тому визначтеся, що Вам потрібно і важливо.

Почнемо по порядку. В якому банку Ви взагалі можете взяти в кредит. Якщо у Вас позитивна кредитна історія , або хоча б просто немає ніякої, то в принципі, СКРІЗЬ. Менший відсоток по кредиту буде там, де Вас вже знають. Наприклад, Ви брали кредит і розплатилися без прострочень. Або у Вас зарплатна картка в цьому банку і по рахунку постійно йде рух грошових коштів, тобто Ваші доходи прозорі. Ідеальний варіант, якщо у Вас є там внесок. Але тоді питання, А НА ХРЕНА Вам кредит під відсотки неодмінно більші, ніж ставка по вкладу.

Якщо всього цього немає, то позитивне рішення банку і менший відсоток буде залежати від кількості поданих Вами в банк документів, що 70характеризують Вас як позитивну особистість. Несіть усе! Документи, що підтверджують Вашу власність на щось і Ваша освіта десь. Неофіційний дохід теж можна чимось підтвердити. Чим довше Ви працюєте на одному місці і живете в одній адресі, тим краще. Показуйте Ваш позитивний кар’єрний ріст, соціальний статус. Набагато важливіше не в якому банку Ви збираєтеся взяти кредит, а як Ви себе показали.

Якщо Вам потрібна не занадто значна сума грошей, але ДУЖЕ ТЕРМІНОВО, скористайтеся експрес кредитами. Ними промишляють багато банків і про них не важко впізнати. Як правило, вони самі зазивають рекламою. Рішення і видача кредиту там відбувається протягом дня. Але, оскільки за цей час банк не встигає перевірити всю надану Вами інформацію, він більше ризикує і закладає ці ризики в підвищених відсотків. Ставка по кредиту може бути в цьому випадку значно вище.

Загальна рада можу дати наступний. Якщо у Вас все документи для отримання кредиту в порядку. Ви не обтяжені сильно по часу і бажаєте пристойну суму під невеликий відсоток, орієнтуйтеся на солідний банк, зі значним власним капіталом, чий рейтинг не викликає сумніву. Краще взяти в кредит в ощадбанку, ВТБ і інших їм подібних. Якщо це не кращий варіант, то, швидше за все, один з найбільш прийнятних.

Принцип один, чим простіше і швидше отримати в банку кредит «новому для банку» клієнтові, тим менш вигідними виявляться умови. На фінансовому ринку чудес НЕ БУВАЄ.

Залишайтеся з нами, будьте в курсі подій. Читайте наші архіви і нові статті, і тоді Ви самі для себе зможете вирішувати в якому банку краще взяти в кредит.

2 Responses to В якому банку краще взяти в кредит

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?