Новини світу кредитування та банківських послуг.

В якому банку краще взяти споживчий кредит

Будь-яка людина, яка хоче отримати кредит, мріє взяти його на найбільш вигідних умовах. Адже зменшення ставки лише на кілька пунктів дає можливість позичальникові знизити свої витрати і значно заощадити, особливо якщо кредит був узятий на велику суму.

Однак, на жаль, однозначної відповіді на питання: в якому банку краще взяти споживчий кредит? – Немає. Адже вибір оптимального кредитодавця є індивідуальним для кожного. Але кілька clip_image002рекомендацій з вибору все ж таки дати можна.

Поради щодо вибору оптимального кредитного пропозиції.

1. Завжди звертайте свою увагу на розмір процентної ставки. Так, точну дану інформацію не завжди можна отримати повністю, адже деякі банки включають, а деякі, навпаки, виділяють з неї різні комісії.

Так що, вибираючи установу для кредитування, насамперед аналізуйте і порівнюйте ефективні ставки відсотка, які розраховані вже з усіма додатковими комісіями (зборами).

2. Згідно практиці найоптимальніші умови здатні запропонувати спеціалізовані банки. Тому, вибираючи банк, наприклад, потенційному іпотечному кредитоотримувачу потрібно звертатися в іпотечний банк, а потенційному позичальникові коштів на споживчі потрібні – в банки, які спеціалізуються безпосередньо на видачу позик на невідкладні потреби і т.д.

3. Найбільш часто кращим банком стане той, в якому у позичальника сформована гарна кредитна історія. Звідси випливає, що в першу чергу за споживчим кредитом потрібно звернутися в ту кредитну установа, в якому клієнт зберігати депозит, вже оформляв позику або одержує заробітну плату.

Саме таким позичальникам банк буде дуже радий і зможе запропонувати вам оптимальні умови.

4. Здійснюючи рішення про те, в якому банку краще взяти споживчий кредит, потрібно звертати увагу не тільки на вартість останнього, але і на те, які умови погашення пропонує банк, чи існують там дострокове погашення позики.

Адже, якщо штраф за дострокове погашення становить солідну суму, то в такий банк звертатися, мабуть, не слід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?