Новини світу кредитування та банківських послуг.

Урочиста подія в кредит

Останнім часом з’явилася абсолютно новий вид послуг, що надаються банками України: видача кредитів для проведення різного роду урочистостей: весілля, корпоративи, ювілеї і т.д. З певною вигодою для себе кредитори готові оплатити будь-яке гуляння.

Для проведення весілля у столиці з усіх відповідних традицій необхідно приблизно мінімум 2500 доларів. Це для звичайного стандартного весілля. Сума може збільшитися до 10000 доларів, якщо того вимагає широка слов’янська душа. У периферії ця цифра, звичайно ж, нижче, але, тим не менш, для проведення повноцінного свята доведеться добре розщедритися. Наприклад, усі батьки мріють про шикарне весілля для своїх дітей, але не у всіх є можливості зіграти таку весілля. Тому батьки майбутніх молодят змушені брати гроші в борг у всіх своїх родичів і знайомих. І це стосується не тільки проведення весільних урочистостей, це стосується і всіляких інших свят, таких як ювілеї, хрестини, якісь пам’ятні дати і т.д.

Але, знову-таки, брати гроші в борг – це не вихід із ситуації, і не все тут так легко і просто. Наприклад, позичальник може в будь-який момент вимагати повернення грошей, причому це може статися в самий невідповідний для вас момент. Також, не кожен родич, не кажучи вже про знайомих, захоче дати вам у борг на невизначений термін і чималу суму. І, не дай бог, почне поширювати чутки про те, як сильно змінився курс валют, як його або її «надули» на цьому курсі, і було б краще вкласти ці гроші під проценти і т.д. і т.п. і пр. Погодьтеся, саме такі моменти можуть раз і назавжди зіпсувати навіть ідеальні сімейні стосунки. Для тих людей, кому важливо залишитися в хороших відносинах з сім’єю як альтернативний вихід із ситуації з’явилася можливість веселитися в кредит.

Зараз такий вид послуг, як подієве кредитування, надають майже всі великі банки України. Найголовніше відмінність даних кредитів від цільових у тому, що одержувач не зобов’язаний надавати доказів того, що він витратив гроші на те, на що брав. І ніхто з нього вимагати не стане. Не всі салони та інші заклади можуть надавати рахунок на надані ними послуги, в цьому і є плюс такого виду кредитування, що докази у вигляді рахунків не потрібні.

Найбільша перевага полягає також у тому, що на оформлення святкового кредиту потрібно мінімум часу і сама процедура оформлення дуже проста. Багато великі банки України повним ходом працюють за цією системою. Необхідно просто звернутися у відділення, де вам нададуть картку миттєвого випуску», що включає в себе мінімальний пакет документів. Через півгодинки ви спокійно і без зайвого нервування отримуєте необхідний вам кредит. Дія цієї карти поширюється на два роки. Видача кредиту готівкою можлива, і з часу оформлення і простоті отримання аналогічна картки миттєвого випуску.

В деяких інших українських банках доведеться почекати 2-5 днів, поки приймається рішення з подієвого кредиту.

Які документи необхідно надати в будь-який з банків України? По-перше, це паспорт. А потім вже ідентифікаційний код і, звичайно ж, довідка про зарплату за останні півроку. За умови недостатності офіційних доходів майбутніх молодят, можна взяти гроші під заставу, або з участю поручителя.

Що стосується відсотків, можна сказати, що вони на рівні середніх ставок звичайних споживчих позик, але набагато вище середніх ставок позик на придбання автомобіля або купівлі житла. Для більшої наочності розглянемо деякі цифри: якщо взяти гроші для проведення урочистості під 2,5-3% на місяць, то слід додати 0,25-0,3% комісії, що виплачується щомісяця. У банку вам зможуть видати до 50 000 гривень на 1-3 роки.

На жаль, не всі шлюби укладаються на все життя. Багато пар поспішають одружитися, грошей заробити на власне весілля немає часу, беруть гроші в кредит, розлучаються через місяць спільного життя, а потім ходять і виплачують протягом декількох років цей кредит. Хоча, хто знає, може це і добре, виникає зайвий привід для налагодження не сформованих відносин…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?