Новини світу кредитування та банківських послуг.

Умови отримання іпотечного кредиту без початкового внеску

Житлове питання актуальне як і раніше для багатьох  сімей, які просто вимушених орендувати будинки або квартири. Але сьогодні з’явилася абсолютно нова можливість вирішення цієї проблеми за допомогою іпотеки – спеціальних банківських кредитів, які видаються позичальникам під купівлю квартири (дачі або будинку).

З кожним роком іпотечні кредити стають все популярнішими. Але, при всіх його плюсах, таке рішення житлової проблеми має досить серйозні недоліки.

Найістотніше з них у тому, що не всі, хто хоче взяти такий кредит, мають відповідну можливість при укладанні договору внести початковий внесок, розмір якого може бути дуже великим.

Для того, щоб більша кількість людей могли отримати відповідну іпотеку, банки висунули альтернативу: іпотечний кредит без стартового внеску. ipotechniy_kredit_bez_pervonachalnogo_vznosa-199x300Цей вид іпотечного кредиту дуже вигідний для покупця нерухомості, так як він дає можливість не витрачати багато грошей на стартовий внесок. Далеко не кожен банк спочатку давав можливість такого кредитування, а з приходом фінансової кризи їх число стало ще менше.

Однак, при всій своїй привабливості, даний вид іпотечного кредиту передбачає проходження трьох головних умов:

1. Придбання будинку або квартири лише на вторинному ринку.

2. Наявність необхідної нерухомості у позичальника, яку під час підписання кредитного договору описують в якості застави.

3. Дуже високі доходи позичальника, якщо порівнювати їх з позичальником кредиту зі стартовим внеском.

Отже, якщо у потенційного позичальника все в повному порядку з зазначеними умовами, йому потрібно визначитися з вибором нерухомості, яку він бажає купити і лише після цього йти в банк з підібраним пакетом документів. Потрібно відзначити, що список документів для іпотечного кредиту просто вражає: паспорт, сдовідка з БТІ; довідки з психоневрологічного та наркологічного диспансерів;  копія трудової книжки, яка завірена роботодавцем; свідоцтво про укладення або розірвання шлюбу; спеціальна довідка з податкової інспекції; докладний звіт про проведення оцінювання приміщення від незалежного експерта; правовстановлюючі документи на обрану нерухомість; документи, які повною мірою засвідчують право власності на спеціальну додаткову нерухомість, що йде в заставу.

Крім всього цього, банк також запропонує застрахувати здоров’я і життя позичальника. Це – не обов’язкова умова отримання іпотечного кредиту, але істотно зменшує ставку по кредиту. Відмовитися від страхування нерухомості, що купується не вдасться.

Лише після збору всіх перерахованих вище документів, довідок та страхування клієнт має право розраховувати на отримання іпотечного кредиту без стартового внеску.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?