Новини світу кредитування та банківських послуг.

Участь у суді

Суд використовується як останній аргумент банківських та колекторських наїздів. Те, що лякати ним лякають, але реально судитися не поспішають, ми вже обговорювали. Ну, а якщо все-таки зважилися. Подали в суд на стягнення з Вас всієї суми боргу. Що робити? Більшість із звичайних боржників юридичної освіти не має і вже процесуального досвіду тим більше. А те, що не зрозуміло, звучить лякаюче. Так як бути, якщо відчуваєш, що уникнути суду не вийде? Чи обов’язково наша участь в суді. Може просто махнути рукою на нього? Давайте подумаємо.

Тому, перш ніж кидатися в атаку в судові розгляди, подумайте, наскільки Вам це треба. Чим Ви можете вплинути на судове рішення і наскільки воно важливе для Вас. При цьому потрібно пам’ятати, що наш суд на відміну від Радянського не самий гуманний і буває, що не виправдовує повністю Ваших надій.

134 І ще один момент. Рідко, але буває, що кредитори подають до суду, коли терміни для подібних звернень вже пройшли. Якщо Ви знаєте про це, то Ваша участь в суді (або Вашого представника) потрібно для заявлення клопотання про застосування строків давності. Без такого, суд самостійно цю норму права застосовувати не буде. І заявити її бажано на попередньому слуханні, до початку судового процесу. Сам суд не зобов’язаний встановлювати ці обставини і якщо сторони згодні, то може і винести рішення про стягнення.

Може, є ще причини, які спонукають до участі в суді? Давайте обговоримо в коментарях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?