Новини світу кредитування та банківських послуг.

У яких спеціальностях може допомогти іноземний диплом?

Радить експерта сайту rabota.ua:

Іноземний диплом може допомогти, наприклад, в аудиторських компаніях. Тільки це не диплом, а скоріше сертифікат, тобто не повна вища освіта, а спеціалізований курс. Наприклад, ACCA / CPA. Також іноземний диплом потрібен для рідкісних фахівців, яким важливо мати підтвердження своєї кваліфікації. Якщо сприймати МВА як освіту, то один з показників інституту, що надає можливість навчання МВА – це «іноземність» його «праматерів» і можливість стажувань за кордоном. І, відповідно, «іноземність» диплома. Звичайно, для майбутнього студента МВА назва майбутнього ВУЗу кшталт «Вашингтонська бізнес-школа» звучить привабливіше, ніж «Крівокопитовскій бізнес-коледж».

Правда назва і статус школи не завжди адекватно сприймаються роботодавцями. Іноді роботодавці і зовсім не розуміють, навіщо здобувач bigвитратив стільки грошей на освіту, і попросту недооцінюють отримані знання. Тому іноземна освіта має свої плюси і свої мінуси. Найважливіше тут – правильно оцінити і все зважити.

Експерт Міжнародного кадрового порталу HeadHunter:
Для більшості українців освіта за кордоном продовжує залишатися недоступною розкішшю. Роботодавці розуміють це, тому акцентують увагу на зарубіжному дипломі тільки у виняткових випадках (пошук викладачів для сертифікаційних програм, рідкісних топ – менеджерів і т.д.). При цьому можна простежити іншу «компромісну» тенденцію: пошук кандидатів з міжнародними дипломами, отриманими в Україні. Досить часто мова йде про онлайн-освіту, до якої багато роботодавців ставиться позитивно. Це дає компаніям можливість проводити відбір не серед одиничних випускників закордонних навчальних закладів, а серед значно більшої кількості кандидатів. Але варто зазначити, що навчання в закордонному ВНЗ буде, без сумніву, перевагою. Особливо, в міжнародних компаніях, де рівень зарплат традиційно вище.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?