Новини світу кредитування та банківських послуг.

У ЯКИХ БАНКАХ САМА ВИГІДНА ІПОТЕКА

Завдання вибору найбільш вигідного варіанту іпотечного кредитування стає все більш актуальною. Іпотека – це відмінна можливість підвищення якості житлових умов, якій із задоволенням користуються як молоді сім’ї, так і люди зрілого віку.

ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ

Існує цілий ряд параметрів, які визначають доцільність користування тим чи іншим банківським продуктом.

Для того щоб вибрати найвигіднішу іпотеку, слід проаналізувати найбільш важливі особливості кредитних пропозицій.

ПРОЦЕНТНА СТАВКА

Важливість цього показника не викликає сумнівів, оскільки саме вона стає визначальним фактором результатів розрахунку повної вартості кредиту.

ГРАФІК ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ

Існує два варіанти повернення коштів за придбану нерухомість – аннуітентний графік і диференційований.

Аннуїтетний і диференційний графіки мають принципову відмінність, яке полягає в тому, що аннуітентние платежі рівні протягом усього терміну кредитування, а це означає, що клієнт тривалий час буде оплачувати внески, більшу частину яких становлять відсотки по іпотеці.

Диференціація щомісячних платежів передбачає постійне внесення рівних часток суми основного боргу плюс відсотки, нараховані за поточний період. Ця схема є для платника є найбільш вигідною, оскільки забезпечує мінімальну переплату за іпотечним кредитом.

НАЯВНІСТЬ ПРИХОВАНИХ КОМІСІЙ І ДОДАТКОВИХ СТРАХОВОК

Цей фактор також може значно збільшити повну вартість іпотеки.

Кожен позичальник зобов’язаний уважно вивчити договір іпотеки на предмет присутності в ньому посилань на зобов’язання внесення будь-яких додаткових платежів.

Зокрема, в договорі може бути зафіксована необхідність оплати позичальником експертної оцінки вартості майна.

МОЖЛИВІСТЬ ДОСТРОКОВОГО ПОГАШЕННЯ

Ця опція обов’язково повинна бути передбачена кредитною угодою. Виплачувати іпотеку за графіком досить дорого, а в разі появи можливості дострокового погашення необхідно обов’язково нею скористатися, так як це дозволить заощадити кошти.

ЯК ВИБРАТИ БАНК?

Зазвичай найбільш вигідні пропозиції по іпотеці надходять з боку банку на адресу постійних клієнтів.

За інших рівних умов слід вибирати те кредитну установу, в якому потенційний позичальник має діючі рахунки (наприклад, є зарплатних клієнтом) або успішно виплатив один або кілька кредитів. Це не тільки дозволяє оформити іпотеку на відмінних умовах, але і значно спрощує процес подачі та розгляду заявки.

Вибираючи найвигідніший банк для іпотеки, слід враховувати розмір і масштаби його діяльності.

Зазвичай великі установи характеризуються лояльним ставленням до клієнтів і прийнятними умовами кредитування. Також є особливий сегмент кредитних організацій, які спеціалізуються на іпотечному кредитуванні.

Незалежно від того, на який банк впаде вибір майбутнього позичальника, слід пам’ятати, що договірні зобов’язання зв’яжуть його з цією кредитною установою на довгі роки.

Найбільш популярними банками для отримання іпотеки на сьогоднішній день є – Юнікредит, Ощадбанк, Кредо банк, Кредит Агріколь, Укргазбанк, ТАС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?