Новини світу кредитування та банківських послуг.

У якому випадку можуть заблокувати банківський рахунок?

«Банківський рахунок може бути заблокований згідно з постановою державного виконавця або рішення суду, в тому числі наказу, виконавчого листа суду, про стягнення коштів або про накладення арешту в порядку, встановленому законом.

Кошти, які були арештовані на рахунку клієнта, забороняється використовувати до отримання платіжного вимоги або інкасового доручення (розпорядження) за тим виконавчого документа, для виконання якого накладається арешт, або до отримання передбачених законодавством документів про зняття арешту.

Кошти, які були арештовані на рахунку клієнта, забороняється використовувати до отримання платіжної вимоги.

Зняття арешту з коштів банку здійснюється відповідно до постанови державного виконавця, прийнятого відповідно до законодавства або за bigпостановою слідчого, коли під час провадження досудового слідства у застосуванні цієї санкції відпаде потреба, а також за рішенням суду, яке спрямоване в банк безпосередньо від суду.

Фінансова операція може бути припинена на строк до двох робочих днів у випадках, передбачених статтею 16 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму». Підозра підрозділи фінансового моніторингу Банку може викликати невідповідність фінансової операції характеру та змісту діяльності клієнта. А також заплутана операція або зав’язані між собою фінансові операції, що не мають очевидного економічного сенсу або очевидної законної мети. Виявлення фактів неодноразового проведення фінансових операцій, характер яких дає підстави вважати, що метою їх здійснення є уникнення процедури обов’язкового фінансового моніторингу або ідентифікації.

Банк зобов’язаний зупинити проведення фінансової операції, якщо її учасником або вигодоодержувачем є особа, включена до переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності або стосовно яких застосовано міжнародні санкції. Також Банк зобов’язаний зупинити проведення фінансової операції за дорученням державної служби фінансового моніторингу України, прийнятого з метою виконання запиту уповноваженого органу іншої держави ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?