Новини світу кредитування та банківських послуг.

У якому банку ж / д квитки дешевше?

Літо в самому розпалі. Мегаполіси порожніють. Їх жителі масово вирушають у відпустки. У зв’язку з чималим ажіотажем, взяти квитки на потяг стає все важче. Щоб заощадити час, на стоянні в потенційній черзі, можна замовити квитки безпосередньо через касу одного з українських банків, що надають дану послугу.

Отримати квиток у ПриватБанку можна за допомогою системи Privat24. Для цього потрібно в меню інтернет-банкінгу зайти на «Всі послуги» – «Квитки» – «Залізничні квитки» і вказати необхідні параметри квитка (звідки, куди і коли). Якщо в даному напрямку є вільні місця, можна купувати.

clip_image001

Після здійснення оплати в архіві зберігається код квитка. У залізничній касі його потрібно буде обміняти на паперовий варіант, за яким вже здійснюється посадка на поїзд. Ще один варіант покупки – це вибір квитка на сайті .
Як варіант, оплату можна здійснити і у відділенні, скориставшись касою банку або терміналом самообслуговування. При покупці квитка комісія банку становить 3 грн. + 2,5%. Крім цього, у вартість квитка входить ще й сервісний збір Міністерства Транспорту України в розмірі 18 грн.
Для покупки квитка в Надра Банку потрібно обов’язково відвідати відділення. Замовлення квитків відбувається в касі банку, де клієнт отримує індивідуальний код, який потім потрібно буде обміняти в будь-якій залізничній касі, маючи при собі документ, що засвідчує особу. Комісія за послуги банку складає 1% від суми.
На сайті Ощадбанку є спеціальна закладка «Оплатити квиток», зайшовши на яку клієнт може купити квиток онлайн, або ж замовити його, а оплатити вже у відділенні в касі. Ніяких комісій в даному випадку не передбачається.

Для того, щоб скористатись послугою придбання залізничних квитків у А-Банку , потрібно скористатись безкоштовним номером 3700, і повідомити оператору вид транспорту, напрям руху, дату та час відправлення, а також – номер картки, з якої буде проведена оплата. Потім Ви отримаєте смс-повідомлення з номером квитка на свій мобільний.

clip_image002

Щоб отримати квиток на руки, потрібно буде звернутись в касу, пред’явити смс з номером квитка та документи, що підтверджують особу. Комісія банку становить 2 грн. + 2,5%. Також в ціну квитка входить сервісний збір розрахункового центру Міністерства транспорту та зв’язку України.
Як варіант, здійснити оплату квитка можна карткою будь-якого українського банку, скориставшись сайтом «Укрзалізниці». Сайт оперативно оновлюється, і Ви самостійно можете переглянути наявні місця. При цьому ціна квитка буде на 12 гривень більше, ніж якби Ви купували його в касі.
Квитки, які пропонуються на сайті «Укрзалізниці», діляться на два типи: «Посадочний документ» (досить роздрукувати його, і можете сміливо сідає з ним в поїзд) і «Бланк попереднього замовлення» (його перед відправленням поїзда потрібно буде обміняти в касі банку на класичний квиток).
Що ж, як бачимо, обійшовши черги в ж / д касі стороною, можна замовити квиток за допомогою банківської карти, переплативши при цьому, в середньому 20-30 гривень, або, навіть, не переплативши нічого.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?