Новини світу кредитування та банківських послуг.

У які прикмети про гроші вірять українці

Коли справа стосується грошей, багато хто з нас можуть стати вельми забобонними людьми. Звичайно, отримавши заробітну плату, її НЕ кроплять кров’ю кішки, убитої в 12 години ночі на кладовищі. Однак деякі українці строго слідують ряду прикмет, що стосуються готівки. Banki.ua з’ясували, які фінансові забобони найбільш поширені в нашій країні.

Вважається, що краще всього гроші притягують самі ж гроші або дорогоцінні метали. Жінки для залучення багатства повинні носити багато золотих прикрас. Чоловіки, якщо фінансове становище дозволяє, можуть використовувати запонки або затискач для краватки із золота.

Більшість забобонів стосуються саме гаманця і його вмісту. Наприклад, гаманець повинен бути червоного або золотого кольору.

Чоловікам підійде портмоне з червоною або золотою внутрішньою обробкою або хоча б смужкою такого кольору. Ще, щоб водилися гроші, необхідно носити в гаманці певним чином складену купюру номіналом один долар. При цьому валюту повинен подарувати людина більшого достатку.

sueverie_280x217Також в гаманці повинна лежати залізна гривня. Бажано, щоб це монета була з якоюсь особливою історією або випущена малим тиражем. У гаманці при цьому повинен бути ідеальний порядок. Купюри необхідно розкладати строго за номіналом. Великі з великими, а дрібні з дрібними. Всі вони до того ж повинні лежати лицьовою стороною на схід.

Бажано намагатися витрачати дрібні гроші, щоб в гаманці були тільки великі купюри. Вони за повір’ями і будуть притягувати великий прибуток. А дріб’язок тільки дріб’язок і принесе.

Також забобонним людям варто пам’ятати деякі повір’я, пов’язані з отриманням нагороди за працю. Зарплату ніколи не можна витрачати в перший день. Необхідно, щоб вона переночувала в гаманці. У сучасних реаліях – на картці. При цьому забобонні люди уважно стежать, якими купюрами видають заробітну плату бухгалтер або банкомат. Якщо новими і шарудять, то це обіцяє надбавку до заробітної плати.

Ні за яких умов не можна позичати після заходу сонця, говорить народне марновірство. Взагалі краще не виносити гроші з дому після заходу. Так що робити покупки краще вдень. Не можна також позичати щопонеділка. Краще взагалі не проводити ніякі грошові операції в перший день тижня. А ось брати в борг не варто у вівторок, тому що віддати буде важко. Гроші варто брати правою рукою, а віддавати лівою.

В Україні вважається, що якщо знайшов гроші, то варто їх підібрати. Так як грошима розкидається не можна. Якщо знайдена монета з дефектом, то вона обіцяє щастя. Тим часом, японці, навпаки, ніколи не піднімуть чужі гроші на дорозі. У Японії це означає, що якщо ви взяли легкий подарунок від долі, вона забере у вас щось набагато цінніше.

Хоча в Україні до знайдених грошам також упереджене ставлення. Так що якщо гроші були отримані легким шляхом, були виграні в лотерею або знайдені, то їх краще не зберігати, а відразу витратити.

Якщо ж не покладатися на забобони, то слід пам’ятати одне просте правило: щоб гроші водилися, необхідно працювати. І як казав легендарний глава компанії Apple Стів Джобс, бажано не 12 годин на добу, а головою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?