Новини світу кредитування та банківських послуг.

У супермаркетах приймають тільки готівку!

У столичних супермаркетах – жахливий ажіотаж. Люди кілограмами скуповують крупи, картоплю, яйця, хліб та інші продукти першої необхідності. До одних банкоматів вишикувалися довгі черги, в інших – грошей немає.
«Пішла за покупками в « Екомаркет », потім в« Сільпо ». Як звичайно, хотіла розрахуватися за продукти карткою. Але POS-термінали ніде не працюють. Приймають тільки готівку. Так, як у мене було з собою тільки 100 гривень, довелося купити тільки найнеобхідніше, – розповідає Марина.
– Після цього вирішила зняти трохи готівки на всякий випадок. Намагалася скористатися банкоматами Укрсоцбанку, Міського Комерційного Банку, Правексбанку, Експобанку, УкрСиббанку, Універсал Банку та Приватбанку. Всі виявилися неробочими ».

clip_image002

Також покупці стикаються з тим, що супермаркет відмовляється приймати карти окремих банків.
«Була сьогодні в супермаркеті« Велика Кишеня » біля ст. м. Оболонь. До всіх банкоматам, що знаходяться на території супермаркету – довгі черги. Але, що найцікавіше, тут не можна розрахуватися карткою ПриватБанку. «Карти ПриватБанку не приймаються», – відповідають співробітники », – розповідає Тетяна.
Мабуть, банки просто не встигають інкасувати банкомати. А паніка тільки посилює ажіотаж на готівку. І таке відбувається не тільки в Києві.

«Обійшла кілька банкоматів. Всюди грошей немає! Все навколо знімають гроші. Коли знайшла банкомат, у якому були готівкові, довелося вистояти в черзі з 20 осіб », – розповідає мешканка міста Чернівці – Оксана.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?