Новини світу кредитування та банківських послуг.

У чому суть проекту ідентифікації громадян BankID?

Які вигоди проекту для клієнтів банків?Чи можна скористатися послугами BankID вже зараз? 

Директор департаменту розвитку карткового і транзакційного бізнесу Idea Bank (Ідея Банк)

Суть BankID полягає в дистанційній ідентифікації громадян за допомогою банківських профілів при наданні адміністративних послуг через Інтернет. Такий спосіб ідентифікації дуже розвинений в Скандинавських країнах.


Для банків важливо надання такого сервісу клієнту по ряду причин. По-перше, підвищується лояльність клієнта до банку, який надає такий сервіс. По-друге, збільшується в цілому проникнення банківських послуг серед населення і транзакційна активність клієнтів.

Також важливо, чи можна буде через BankID відкривати рахунки клієнту дистанційно в різних банках, якщо він вже один раз ідентифікувався в банку, де реалізований сервіс BankID. Така можливість може істотно збільшити конкуренцію серед банків за клієнтів, як результат – може виникнути небажання банків-провайдерів BankID реалізовувати такий функціонал.

Сервіс BankID вже впровадили Приватбанк та Ощадбанк, ряд інших банків впроваджують або думають про впровадження такого сервісу.

Директор ТОВ ” Ультра ФІНАНС ”

BankID – це електронна система верифікації користувача, що дозволяє дистанційно підтвердити особистість людини шляхом використання його даних, що зберігаються в обслуговуючому банку.

Технологія широко використовується в багатьох європейських державах, а також в Канаді. З недавнього часу цей напрям почав набирати обертів і в нашій країні. Свою платформу BankID запустив один з найбільших комерційних банків. НБУ також оголосив про запуск пілотного проекту електронної верифікації під своєю егідою, покликаного полегшити життя пересічних громадян при отриманні адміністративних послуг.

Багато державних структур і бізнес-проекти почали активно використовувати нововведення, що дозволяє українцям вже зараз отримувати комерційні або адміністративні послуги онлайн, без фізичного відвідування офісу компанії або організації.

Ми в своїй роботі намагаємося йти в ногу з часом, тому користувачі сервісу ULTRACASH. com. ua також отримали можливість швидкої реєстрації на сайті компанії. Це дозволяє клієнту скоротити час, витрачений на оформлення кредиту, а компанія-кредитор отримує ефективний інструмент мінімізації своїх ризиків в процесі оцінки кредитоспроможності потенційного позичальника.

Інформаційні технології з неймовірною швидкістю проникають в усі сфери повсякденного життя звичайної людини. Ми неминуче рухаємося до автоматизації всіх звичайних адміністративних процесів. Це в першу чергу викликана нагальною необхідністю підвищення їх ефективності. Отримання «паперових» довідок, рецептів і дозвільних документів, постановка на облік, реєстрація чогось і де-небудь, банківські послуги, покупки і т.д. – Всьому цьому неминуче судилося «піти в онлайн». У цьому ключі BankID має велике майбутнє.

Голова правління UniCredit Bank

BankID відкриває величезні можливості не тільки для швидкого і зручного доступу користувачів до адміністративних послуг в тому числі за рахунок використання вже наявних в банках персональних даних, а й дозволить стандартизувати і оптимізувати самі адміністративні послуги.

Крім того, однозначно недоцільно звужувати сферу застосування цього сервісу рамками отримання адміністративних послуг. Цей сервіс можна і потрібно використовувати також для ідентифікації користувачів банківських послуг, що дасть новий поштовх розвитку online-сервісів і значно скоротить обсяг паперових документів.

Клієнту буде достатньо подати ідентифікаційні документи в один з банків-учасників і надалі отримувати банківські послуги в інших банках без необхідності фізичної присутності і проходження процедури ідентифікації в кожному з банків, сервісами яких він користується.

Джерело: http://www.prostobank.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?