Новини світу кредитування та банківських послуг.

У чому причина небажання банку оформляти кредит?

Іноді потенційні позичальники стикаються з певними проблемами при бажанні оформити кредит, не завжди банк іде на це охоче.

Не всі покупки позичальника банк має намір кредитувати, особливо, якщо брати до розгляду середньостатистичну людину. Не завжди позитивно банк дивиться на оформлення кредиту на квартиру в ще не побудованому будинку. Багато банків, побоюючись шахраїв – забудовників, не видають кредит на таке житло, тому що забудовник може зникнути з грошима, залишивши будинок в недобудованому стані, і банківські кредити виявляться не забезпечені заставами.

Також не охоче банки видають кредити на старі автомобілі. Оцінка технічного стану такого автомобіля ускладнена, і з’ясувати реальну вартість застави складно. Особливо це стосується автомобілів, які закуповують у службу таксі, амортизаційний знос цих автомобілів дуже великий.

Також велика «нелюбов» банків до вбудованої меблів і пластиковим вікнам, виступити в якості застави ці предмети взагалі не можуть, так як вилучити їх у неплатника практично не можливо.

Також у категорію предметів, не які купуються в кредит, входять мобільні телефони, майже кожен третій покупець мобільника не повертає банку кредит. Також справа йде з одягом, взуттям, книжками, антикваріатом, коштовностями та продуктами харчування.

Так що для бажаючих оформити кредит на один з таких видів товарів простіше отримати кредитну картку або взяти нецільовий кредит, тоді банк не контролює кошти витрачені клієнтом. Єдиний недолік таких позик – це висока вартість кредиту і обмежена сума до 70 тисяч гривень.

Існує кілька способів отримання кредиту на власні потреби: можна звернутися в кредитний союз, але переплата по кредиту буде 5 – 10 відсотків, можна взяти позику під поручительство фірми або людини, у якого істотний дохід і наявність майна. Багато банки ведуть кредитну історію своїх клієнтів, і якщо вона у вас в повному порядку, то довіри до вас буде значно більше, і шанси отримати кредит збільшуються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?