Новини світу кредитування та банківських послуг.

Туристична страховка в банках

Тримачі банківських карт деяких фінустанов мають можливість оформити страховку для подорожей безпосередньо в одному з відділень банку, або навіть скориставшись системою інтернет-банкінгу. Залежно від тарифного пакету і побажань клієнта вартість страховки складе від 80 до 300 гривень.
Оформити туристичну страховку у ПриватБанку можна безпосередньо в системі Приват24 в меню «Страховки». Ціна страхування залежить від його типу. Так, у віці від 18 до 70 років існують два типи страховки: Classic і Gold. У першому випадку максимальна сума виплат становить 40 тис. дол, або 30 тис. євро, у другому – 50 тис. дол і 37,5 тис. євро. Відповідно, вартість послуги страхування становить 84,57 грн. і 205,66 грн.

clip_image001

Термін дії договору становить 1 рік, а кількість поїздок не обмежена (термін перебування за кордоном у кожній поїздці повинен становити не більше 60 днів). Страховка Classic поширюється на медичні витрати за кордоном, а також – на настання смерті в результаті нещасного випадку. При оформленні страховки Gold виплата страхової суми здійснюється також у разі настання повної неплатоспроможності, надзвичайної стоматології, втрати багажу, пограбування, затримки багажу, скасування поїздки, затримки рейсу і т.п.
У Марфін Банку оформити поліс туристичного страхування для виїзду за кордон можуть особи віком до 80 років. Існують дві категорії страхування: Gold і Platinum. Термін дії договору становить 1 рік. Максимальна кількість днів перебування за кордоном – 90/180 днів, а максимальна тривалість однієї поїздки – 45/90 днів. Територія дії поширюється на весь світ. Вартість добровільного страхування медичних витрат по карті Gold становить 272 гривні (страхове відшкодування до 50 000 EUR / USD), а по карті Platinum – 310 гривень (страхове відшкодування до 75 000 EUR / USD).
Добровільне страхування від нещасного випадку, яке оформляється додатково до певного полісу за бажанням клієнта, коштує 136,96 грн. у разі карти Gold (страхове відшкодування в розмірі 10 тис. грн.) і 188,32 грн. у разі картки Platinum (страхове відшкодування в розмірі 20 тис. грн.). До страхових випадків відносяться: пошкодження організму застрахованої особи внаслідок нещасного випадку, гострий зубний біль (до 200 ЕUR / usd), ускладнення вагітності, смерть (загибель) застрахованої особи.

clip_image002

Для клієнтів Креді Агріколь Банку , які є власниками карток Visa Gold або MasterCard Gold, дане страхування безкоштовне. Термін дії договору становить будь які 30 днів протягом одного року. До території покриття відноситься Шенген, Таїланд, Туніс, Туреччина і Єгипет. Сума покриття становить 30 тис. євро. Якщо у клієнта є карта Visa Platinum, то сума покриття буде вже 50 тис. доларів. Страховка також діє протягом 30 будь днів протягом 1 року, але покриває весь світ. Метою страхування є компенсація непередбачених медичних витрат, які можуть виникнути під час подорожі за кордон внаслідок раптового захворювання або нещасного випадку.
У Правекс-Банку в рамках пакета послуг «Леонардо» можна оформити поліс страхування для виїжджаючих за кордон, який коштує до 120 гривень. Страхова сума становить 36 тис. євро.
Як бачимо, сума виплат при настанні страхового випадку коливається в межах 1000 – 50 000 тис. дол США, а страховка може бути оформлена як додаткова послуга або ж одна з послуг в рамках тарифного пакета клієнта.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?