Новини світу кредитування та банківських послуг.

Тури в кредит

Завдяки кредитам багато жителів не відмовляють собі в придбанні нової техніки, квартири, машини і т.д., але коли справа доходить до відпустки, то більшість починають шукати найменш витратні варіанти відпочинку, оскільки не в кожного виходить накопичити достатню суму для відпочинку. Для того, щоб кожен міг дозволити собі відпочити з комфортом і побачити світ, туристичні компанії спільно з банками пропонують придбати тури в кредит.

У результаті у виграші залишаються всі: клієнт їде відпочивати не туди, куди дозволяють кошти, а куди він хоче (обмеження у виборі країни або курорту немає), банк розширює кредитний сектор, а туристична компанія отримує нових клієнтів.

Отримати кредит можна кількома способами, від оформлення в офісі туристичної компанії до отримання кредитної картки в обділених банку. Надається така позика на умовах, аналогічних споживчому, тобто в банк достатньо надати паспорт та документ, що засвідчує особу (зазвичай це закордонний паспорт, але багато банків беруть водійське посвідчення або пластикову картку Visa, емітовану будь-яким російським банком).

За статистикою, популярність відпочинку в кредит постійно зростає і якщо раніше до нього вдавалися в основному в Москві, то сьогодні все article494частіше його оформляють жителі регіонів. Сума позики рідко коли перевищує суму в 60 тисяч рублів, а термін – один рік. Туроператори відзначають, що більшість клієнтів вдаються до кредиту для підвищення класу відпочинку (вибір більш дорогого готелю або туру).

Кредитні програми реалізуються переважно банками, спільно з туристичним агентством, що ставить людину у певні рамки, оскільки при зверненні до відділення банку за кредитом на відпочинок він змушений купувати тур у компанії, зазначеної банком і навпаки. У той же час, завдяки такій співпраці, туроператор може впливати на відсоток по позиці, в результаті чого клієнт отримує кредит, ставка по якому символічна або зовсім відсутня. Банк приймає рішення про видачу позики протягом 30 хвилин і якщо рішення буде позитивним, а за статистикою воно таке в більш ніж 95% випадків, то здійснюється виплата. Оплата вартості туру може здійснюватися за двома схемами:

  • 1. Банк самостійно перераховує повну вартість туру на розрахунковий рахунок туроператора.
  • 2. Клієнт отримує в касі банку всю суму готівкою і самостійно оплатити тур, після чого принести в банк копію квитанції.

Варто відзначити, що якщо Ви хочете відпочити в кредит, то задуматися про це варто заздалегідь, хоча б за тиждень до початку туру, оскільки на проведення розрахунків необхідно як мінімум два дні, так що купити таким чином палаючу путівку не вийде.

Найчастіше позики оформляють сімейні пари у віці від 25-37 років і більшість з них повторно вдаються до такої послуги. Найпопулярнішими напрямками серед позичальників є: Туреччина (путівки в цю країну оформляють близько 60% клієнтів), і Єгипет (24%). У такі країни, як Туніс та Італія, вирушило близько 5% позичальників, на Кіпр – 3%, а в Болгарію всього 1%. Так само, завдяки позиках багато відвідали екзотичні напрямки, серед яких Болівія, Тринідад, Гренландія і Тобаго.

Альтернативою кредитам останнім часом стає придбання турів в розстрочку, яку надають великі туристичні компанії. До речі, погасити розстрочку можна частинами і до початку відпочинку, щоб відпочивати, не думаючи про борг.

Що ж, якщо Ви не накопичили грошей на відпочинок, то це не привід відмовитися від мрії про далекі країни, досить звернутися в найближчий банк або турагентство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?