Новини світу кредитування та банківських послуг.

Ціна випуску платіжних карт GOLD Visa і Mastercard

Середня вартість випуску і обслуговування класичних карт MasterCard становить 127 гривень, що на 15% менше ніж Visa. Зате в сегменті преміальної пластика більш економними для українців будуть карти Visa. Детально про тарифи на ринку пластикових карт розповідає в цій статті.


Директор департаменту розвитку та підтримки роздрібного бізнесу Промінвестбанку

Незважаючи на те, що кожна з платіжних систем час від часу проводить заохочувальні кампанії, націлені на просування і популяризацію своїх продуктів на ринку України, немає явних причин, за якими можна було б твердо аргументувати, чому продукт MasterCard повинен бути дорожче аналогічного продукту Visa або навпаки . Саме ж подорожчання випуску та обслуговування карт викликане девальвацією національної валюти, що, у свою чергу, призвело до підвищення вартості пластикових заготовок.

Експерт департаменту розвитку продуктів Ідея Банку
 

Подорожчання карт класу Gold можна пояснити двома об’єктивними факторами: по-перше зросла собівартість продукту (пластика, послуги процесування і додаткових послуг), по-друге зараз банки намагаються всіляко підвищити комісійний дохід, у тому числі і за рахунок пакетів послуг і карткових операцій.

Начальник управління розвитку департаменту банківських платіжних карт Діамантбанку
 

Перш за все, вартість на ринку платіжних карт виросла через збільшення собівартості їх виробництва та вартості обслуговування, що нерозривно пов’язано зі зростанням курсу валют і фінансовою ситуацією в країні в цілому.

При цьому говорити про зниження інтересу клієнтів до використання пластикових карт некоректно. Однозначно присутній вплив економічних чинників, які стримують стрімке зростання. Раніше клієнти користувалися одночасно 3-ма і більше картковими продуктами від різних банківських брендів, не замислюючись про яку-небудь оптимізації. Зараз же – це більш усвідомлений і зважений підхід до придбання карткового продукту. При цьому ми відзначаємо збільшення кількості трансакцій по банківських картах. Особливо для розрахунку за кордоном, для яких клієнти обирають банк з найбільш вигідним курсом конвертації.

На сьогоднішній день преміальні карткові продукти в нашому банку більш затребувані ніж класика. Це пояснюється наявністю додаткових сервісів і привілеїв, які отримує клієнт з придбанням даної карти.

Чим більш різноманітними послугами користується клієнт, тим вигідніше для нього преміальна карта. Чим вище рівень картки, тим більше страхова сума і більше знижки по партнерським програмам з платіжними системами.

Банки, які безкоштовно випускають і обслуговують золоті карти в рамках пакетних пропозицій *

Банк

Тарифний пакет

Клас пластикової карти

Випуск + річне обслуговування, грн

Комісія за зняття в мережі банку,%

Комісія за зняття в мережі банку, грн

UniCredit Bank   Особиста карта Gold Mastercard (GM) / Visa Gold (VG) 0 0 0
Промінвестбанк ПІБ Все в одному особиста VG / GM 0 0 0
Ощадбанк Росії   Спеціальний + VG / GM 0 0 0
УкрСиббанк   All Inclusive Ultra VG / GM 0 0 0
ТАСкомбанк   ТАС-Еліт VG / GM 0 0 0
Кліринговий дім   Стандартний VG 0 1 0
Укргазбанк   Pro-Запас + VG / GM 0 0,5 1
Альфа-Банк Україна   Comfort GM 120 (у разі незнижуваного залишку від 5 тис. Грн – 0 грн) 0 0
Альфа-Банк Україна Ultra Visa Platinum
чіп
400 (у разі незнижуваного залишку від 20 тис. Грн – 0 грн) 0 0
Альфа-Банк Україна Platinum Black Visa Platinum (чип + PayWave) 1200 (у разі незнижуваного залишку від 100 тис. Грн – 0 грн) 0 0

Джерело:
Prostobank.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?