Новини світу кредитування та банківських послуг.

Три секрети використання пільгового періоду по кредитній карті.

Коли після закриття кредитного ліміту можна знову використовувати кошти безкоштовно? Як розраховують пільговий період для коштів, знятих у різні місяці? Відповіді на ці та інші питання від банківських експертів читайте в статті.

Начальник управління кредитних карток ПУМБ  

Коли після закриття кредитного ліміту можна знову використовувати засоби з кредитної картки безкоштовно, в рамках пільгового періоду?

Ключовою перевагою кредитної картки є поновлюєма кредитна лінія, можливість скористатися засобами, якими закрили заборгованість по кредитній карті.

Кошти, як правило, доступні відразу після надходження на рахунок, при цьому важливо пам’ятати, що між внесенням коштів на рахунок і їх зарахуванням на рахунок може пройти від 5 хвилин до декількох днів залежно від того, яким чином клієнт вносив гроші. Наприклад, у переказу коштів з зарплатної картки через інтернет і внесення грошей через термінал самообслуговування буде різний час надходження на рахунок.

Яким чином відлічується пільговий період, якщо кредитні кошти знімали двічі – частина минулого місяця, частина – в нинішньому?

Пільговий період діє на кожний розрахунковий цикл окремо. Розрахунковий цикл – це, як правило, 30 календарних днів. Таким чином, заборгованість, яка виникла в жовтні, погашається в листопаді – клієнт отримує пільговий період на операції жовтня і при цьому внесені кошти йому доступні для операцій в листопаді. Власникам кредитних карт потрібно звернути увагу на те, що непогашена заборгованість минулого періоду не впливає на можливість надання пільгового періоду за поточний розрахунковий цикл.

Для отримання пільгового періоду в даному випадку необхідно погасити повну суму заборгованості, яка утворилася за попередній розрахунковий цикл. Щоб постійно користуватися пільговим періодом, потрібно щомісяця погашати повністю заборгованість попереднього розрахункового циклу.

Що необхідно для успішного використання кредитного ліміту?

Потрібно пам’ятати, що кредитний ліміт – поновлюваний, внесені кошти на погашення використаного ліміту знову доступні для використання.

Слід враховувати правила застосування пільгового періоду з точки зору термінів внесення коштів для використання пільгового періоду.

Пільговий період може поширюватися не на всі операції з карткою. Наприклад, зняття готівки може бути операцією, по якій пільговий період не надається.

Використання послуги покупки в розстрочку по кредитці дозволяє знизити навантаження на бюджет клієнта.

Начальник відділу кредитних продуктів UniCredit Bank  

Коли після закриття кредитного ліміту можна буде знову використовувати кошти з кредитної картки безкоштовно, в рамках пільгового періоду?

Кошти можна зняти відразу, але щоб діяв новий пільговий період потрібен час. Якщо округлити – доба.

Яким чином відлічується пільговий період, якщо кредитні кошти знімали двічі – частина минулого місяця, частина – в нинішньому?

Потрібно покласти на карту повну суму всіх знятих траншей, для того щоб вийти в нуль, і надалі знову буде діяти новий пільговий період.

Що необхідно для успішного використання кредитного ліміту?

Хочу зауважити, що безготівкові операції по кредитній карті, такі як оплата покупок через POS-термінал в магазинах набагато вигідніше, ніж зняття готівкових коштів. При розрахунку карткою додаткові комісії не нараховуються і навіть можуть бути дорівнюють нулю, а от при знятті готівки клієнту одразу буде нарахована комісія, розмір якої становить від 5% залежно від банку емітента.

Тому перш варто уважно вивчити умови або отримати детальну консультацію у банку про можливості, кредитної картки, щоб процес користування карткою приносив очікувані задоволення і комфорт, а своєчасне внесення платежів по кредиту дозволило уникнути прострочень.

Джерело: Prostobank.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?