Новини світу кредитування та банківських послуг.

Травневі акції: подарунки за користування карткою

У травні в нагороду за користування карткою банки відшкодовують своїм клієнтам витрачені кошти, дарують останню модель айфона, а також – дозволяють безкоштовно здійснювати онлайн-переклади.
В ОТП Банку з 1 травня стартувала акція «Вихідні за рахунок ОТП», яка триватиме до 30 червня. За умовами акції, розраховуючись своєю зарплатною карткою в період вихідних впродовж будь-якого з етапів акції в будь-якій торговельній мережі або інтернеті ви отримуєте можливість отримати компенсацію від витраченої суми.
Мова йде про повернення коштів, витрачених за період вихідних з зарплатної картки, у максимальному розмірі 5 тис. грн. Загальний призовий фонд акції складає 30 тис. грн., а загальна кількість переможців – шість. Перший етап проведення акції припадає на травень, другий – на червень. Розіграші призових компенсацій відбудуться 5 червня і 7 липня відповідно.

clip_image001

Укргазбанк запустив акцію «Божевільні п’ятниці». У травні клієнти, які розраховуватимуться кредитно-депозитної картою банку «Домовичок», зможуть додатково отримати від 10% до 100% від розрахунків у вигляді бонусів. Разом з цим, обмінявши до 31 травня накопичені бали на будь-які подарунки з каталогу бонусної системи Rewards, кожен клієнт візьме участь у розіграші подорожі в Прованс.
Розраховуючись з 4 травня по 14 червня платіжною карткою ПУМБ на будь-яку суму і в будь-якому місці клієнти фінустанови отримують можливість виграти один з шести смартфонів iPhone6 щотижня. Для того, щоб взяти участь в акції, потрібно розрахуватися карткою в магазинах або в інтернеті на суму від 1 грн. При цьому операції повинні бути здійснені за рахунок власних коштів на картці ПУМБ.
Після цього потрібно зареєструвати трансакції поточного тижня за посиланням pumb.ua/iphone6 або по СМС на короткий номер 3200 з зазначенням суми покупки. Відправляти СМС треба з того номера мобільного телефону, який вказаний у вашому договорі з банком.
Розіграші призів будуть здійснюватися щотижня по середах з допомогою random.org. Чим більше розрахунків – тим більше шансів виграти.

clip_image002

Банк Юнисон з 1 травня запустив оновлену акцію «On-line Переваги» для всіх клієнтів – користувачів системи інтернет-банкінгу «UNISON24». За умовами акції, скориставшись інтернет-банкінгом, клієнти отримують унікальну можливість всього за 1 гривню здійснювати зовнішні перекази сумою до 50 тис. грн. або за 0,25% (максимум 300 грн.) При переказі коштів на суму понад 50 тис. грн . перекази між своїми рахунками в межах банку здійснюються безкоштовно.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?