Новини світу кредитування та банківських послуг.

Товарний кредит з поганою кредитною історією

Позичальники, у яких коли-небудь були кредити, знають, що будь-яке допущене прострочення може призвести до того, що буде зіпсована кредитна історія.

Ті, хто допускав порушення, часто цікавляться, яку позику можна оформити, маючи погану кредитну історію. Насправді є деякі кредити, які можна отримати навіть в такій ситуації.

Експрес-позики і товарні кредити з поганою кредитною історією отримати набагато простіше. Є більше шансів, що за заявками на ці кредити будь-який з банків може прийняти позитивне рішення.

Що робити, якщо несподівано зламався холодильник, телевізор чи комп’ютер, а ніхто з близьких не може допомогти? Як запевнити банки, що за новою позикою не буде проблем?

Чи можна оформити товарний кредит з поганою кредитною історією? Безліч подібних питань відвідують позичальника, який одного разу порушував договір.

clip_image001

Звичайно ж, минулі порушення вплинуть на процес отримання нової позики, погана кредитна історія може стати основною і навіть єдиною причиною для відмови.

Бувають ситуації, коли допущені раніше прострочення не стають перешкодою для оформлення нового кредиту. Іноді банки пропонують таким заявникам особливі умови кредитування.

Як отримати товарний кредит з поганою кредитною історією

Для початку виберіть товар, який ви хочете придбати за рахунок позикових коштів. Як правило, в магазинах присутні представники різних банків.

Не обмежуйтеся заявкою тільки в один. Подайте вашу заяву відразу в кілька кредитних організацій. Може виявитися так, що якийсь із банків менш ретельно перевірить кредитну історію або проводить лояльну політику щодо таких клієнтів, надаючи кредит на особливих умовах.

Для оформлення кредиту на товар звичайно потрібно два документи:

  • Паспорт
  • Другий документ, наприклад, водійське чи пенсійне посвідчення.

Рішення від банку приходить протягом 30 хвилин.

Все це говорить про те, що спробувати оформитися, навіть з поганою кредитною історією, можна. Це не займає багато часу і не вимагає великих зусиль.

Таким чином, отримати товарний кредит з поганою кредитною історією можна, і таке зустрічається досить часто. Багато банків ставляться до клієнтів з розумінням і розуміють, що прострочення могли утворитися з причин, які не залежали від заявника. Тому вони дають цій категорії кредитоотримувачів взяти нову позику.

Щоб ще більше переконати банки, що ви є платоспроможним і збираєтеся оплачувати новий кредит, варто внести початковий внесок у розмірі 30-50% і заставу.

Якщо у вас не вийшло з кредитом на товар, спробуйте подати заявку на експрес-кредит, але будьте готові, що відсоток буде чималий.

На думку багатьох клієнтів банку отримати кредит на товар без ретельної перевірки кредитної історії можна у наступних банках:

  • Ренесанс Кредит
  • Платинум банк
  • Банк Михайлівський
  • Юнікредит банк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?