Новини світу кредитування та банківських послуг.

Торговельні мережі розповіли про плани роботи в Криму

clip_image001Коментує прес-служба торговельної мережі Novus:

На сьогоднішній день всі магазини Novus працюють в нормальному режимі. Обсяги продажів не зменшились порівняно з минулим роком за цей же період. У березні 2014 року, як і в 2013, нас відвідали понад 300 тис. кримчан.

Зараз на полицях магазинів є повний асортимент товарів за нормальними цінами. Всі компанії і виробники, які працювали з нами раніше, не припиняють своєї співпраці. Поки це буде можливо, ми постараємось організувати поставку товарів у наші магазини в повній мірі. Часткову компенсацію нестабільності поставок найважливіших товарів ми зможемо реалізувати за допомогою нашого складу.

Розповіли в прес-службі торгової мережі Comfy:

На сьогоднішній день кількість торговельних точок у Криму є оптимальною. Наші магазини розташовані в Севастополі та Сімферополі, це міста з населенням до clip_image002350 тис. чоловік. П’ять магазинів на два таких міста поки для нас оптимально. Продажі на півострові виросли. Доставки в кримські магазини, як і раніше здійснюються з центрального складу в Дніпропетровську. Ми не відчуваємо проблем з доставкою.

Що стосується юридичних питань роботи в Криму, то поки на це питання складно відповісти, поки ситуація остаточно не стабілізується. Теж можемо сказати з приводу конкуренції з боку російських мереж. Сумніваємося, що російські торговельні мережі з’являться найближчим часом. У короткостроковій перспективі вони не зможуть забезпечити ефективну логістику. Для роздрібного бізнесу важлива не територіальна приналежність, а обширний список факторів, серед яких наявність адекватних локацій, купівельна спроможність населення. Інвестиції в один магазин досить значні, і це бізнес-рішення, яке кожен приймає виходячи зі своєї стратегії.

Іти з півострова Крим торгова мережа Comfy поки не планує. У першу чергу все залежить від загальноекономічний ситуації. Політична ситуація і суспільні настрої – це одне, але для бізнесу важлива стабільність економічна в першу чергу. А якщо говорити про подальший розвиток по всій Україні, то найактивніше ми будемо розвиватися в таких містах, як Київ, Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Харків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?