Новини світу кредитування та банківських послуг.

Топ-7 додатків, які воліють українські підприємці

Безумовно, любимчиками, всіх підприємців, і не тільки, є планшети і смартфони. За даними компанії «Київстар», сьогодні найпопулярнішими в Україні є смартфони на ОС Android (49,9% користувачів), на другому місці – iOS, і на третьому – Windows Phone.

З моменту появи магазинів для смартфонів світ побачив сотні тисяч найрізноманітніших програм, деякі з них полюбилися користувачам відразу, деяким доводилося битися за увагу довше, а велика частина з них і зовсім канула в небуття. Українські підприємці, як виявилося, люди, в більшості своїй консервативні, і віддають перевагу перевіреним і зручним додаткам. А ось новим, у тому числі розробленим в Україні, треба заслужити авторитет, перш ніж підприємці почнуть їм довіряти. «Новинки спочатку повинні себе виправдати і тільки потім можна буде їх використовувати», – каже засновник мережі магазинів Wow Shop, Party Shop і "Презента" Олег Ігнатенко.

Топ-7 додатків, які воліють українські підприємці

gde-mozhno-skachat-brauzer-google-chrome-dlja-ipad(1) І так, майже всі опитані підприємці для того, щоб мати доступ до інтернету воліють додаток Google Chrome. 

readdle-calendars-5-icon-580-100066600-medium(1) Найзручнішим, на думку більшості українських бізнесменів, є календар Calendars +. Головною його перевагою підприємці назвали «здатність нагадувати про всі важливі і маловажних події». «Завдяки Calendars + я ніколи нічого не забуваю, особливо цьому радіє моя дружина, коли я ніколи не забуваю про наш ювілеї весілля», – посміхається власник компанії «Альтаїр» Ігор Канигін.

unnamed(1) Наступним улюбленим додатком українських бізнесменів є Yandex.Maps. Ця програма підприємці називають найбільш зручним для об’їзду пробок і, відповідно, економії дорогоцінного часу.

b_519(1) Четверте місце займає клієнт Gmail від Google. Більшість опитаних підприємців вважають його найбільш зручним. А також саме цій пошті довіряють найбільше, називаючи її найбільш безпечною.

instagram(2) Для тих, чий бізнес більшість клієнтів приваблює через соцмережі, найбільш зручними і необхідними є програми Facebook і Instagram. «Мені важливо, щоб мої клієнти могли побачити якісне і гарне фото, в цьому мені дуже допомагає Instagram», – зазначає власниця інтернет-магазину «Мадам Брошкина» Яніна Куць.

google_drive_logo_39631(1) Популярністю користується додаток Google Docs. В останні час все більше підприємців говорять про те, що вводять в компаніях саме цей інструмент для створення текстових документів. Також з його допомогою легко надати доступ до документа відразу кільком людям, що дуже зручно, якщо необхідно вносити правки колективно в реальному часі.

privat24_128(1) Також важливим для всіх підприємців є контроль над своїми фінансами. Для цього вони найчастіше використовують sms або інтернет-банкінг свого банку. Особливо популярний серед українських підприємців пріеложеніе Приват24.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?