Новини світу кредитування та банківських послуг.

Топ-5 грошових талісманів

Згідно з опитуванням більшість українців вважають несправедливим розподіл доходів в нашому суспільстві. А інше дослідження показало, що більше половини громадян вірять у прикмети. Ми вирішили допомогти в справі боротьби з несправедливістю і склали рейтинг найбільш дієвих талісманів, що сприяють фінансовому благополуччю.

clip_image001

1. Манеки-неко

Японська статуетка кішки з піднятою вгору лапою закликає багатство і успіх. Залежно від того, якою саме лапою вітає кішка – залежать обіцяні блага.

Якщо кішка махає лівою лапою – значить, зазиває покупців і удачу, права лапка вгору – в життя власника прийдуть гроші. Вибір складний, тому краще купити обидва варіанти.

Білий колір фігурки означає починання, тому він більше підійде стартаперам, чорний – відганяє злі сили, що незамінне при великій кількості заздрісників-конкурентів. А ось яскрава різнобарвна кішка забезпечить грошову свободу. Може бути навіть квартира в спадок дістанеться.

clip_image002

2. Веселий Хотей

Бажаючим розбагатіти придасться в будинку фігурка добродушно усміхненого пузатого божества Хотей, бажано з чорного дерева. Великий живіт веселуна символізує якраз те, що «доктор прописав» – благополуччя і багатство, тому варто вибирати саму пухку статуетку.

Свою допомогу Хотей надає лише тим, хто гладить його по пузу. Ритуал простий: всього-то треба щодня перед виходом з дому терти за годинниковою стрілкою 300 разів, а колеги на роботі хай гадають, звідки ці мозолі на пальцях.

clip_image003

3. Грошова жаба

Тринога жаба з монетою в роті символізує фінансову удачу. Якщо монетка випадково випала, значить день збагачення вже зовсім близько. Експерти радять купувати жабу, пофарбовану в золотий колір.

Саме відповідне місце для талісмана у вітальні. Жаба в жодному разі не повинна «вистрибувати» з приміщення. Хто просить у жаби має підкласти під статуетку грошову купюру. Ще дуже важливо, щоб монетка була розміщена ієрогліфами вгору.

clip_image004

4. Три монети, зв’язані червоною стрічкою

Монети з просвердленими дірочками повторюють стародавні китайські монети, їх роль в талісмані – притягнути гроші. Кожна з монет символізує одне з джерел збагачення: самостійно зароблене багатство, прийшло ззовні (спадщина) і несподіване (лотерея). Стрічка червоного кольору, яка пов’язує між собою монети, повинна розширити енергетичний грошовий канал власника.

Такий талісман варто ховати від сторонніх цікавих очей, ідеальне місце – гаманець.

clip_image005

5. Грошове дерево

Серед фахівців з фен-шуй в особливій пошані деревоподібна товстянка (крассула). Ця рослина заслужила звання відмінного грошового талісмана. Можна придбати і штучне деревце, але живе набагато ефективніше.

У горщик з рослиною слід також підкласти кілька монет. Кращим місцем для грошового дерева вважається південно-східна частина кімнати, де розташована зона багатства.

Експерти радять для більшого ефекту купувати відразу все перераховане, незважаючи на місце в рейтингу. Але, як мовиться, на талісмани знайдемо, а сам не зівай. Для зростання особистого й сімейного добробуту корисно також шукати хорошу роботу, підвищувати свою кваліфікацію, зберігати частину заробленого і намагатися його примножувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?