Новини світу кредитування та банківських послуг.

ТОП-5 депозитів з можливістю зняття коштів

Депозити з можливістю щомісячного зняття коштів, як правило, мають ставки на порядок нижче ставок за вкладами, по яких відсотки знімаються в кінці терміну. Тим не менш, такі депозити користуються попитом серед клієнтів. Пропонуємо Вашій увазі ТОП-5 вигідних пропозицій українських банків.
Депозит з підвищеним комфортом строком на 9 місяців пропонують залишити в Альфа-Банку . При оформленні депозиту за допомогою інтернет-банкінгу, клієнт має можливість управляти своїми коштами та отримати безкоштовну карту. Ставка по депозиту на рік становить 17,5%.

Ідея Банк запрошує здійснити вклад «Зручний». З можливістю користуватися процентами та поповнювати депозит. Процентна ставка по вкладу складає 16,75%.

clip_image001

Укрсоцбанк має пропозицію «Найкращий для найдорожчих» з відсотковою ставкою 16,25%. Ця пропозиція для пенсіонерів, які мають картки в банку. Вклад також передбачає пролонгацію за бажанням клієнта.
Пропозиція «Скарбничка» від ПриватБанку є картковим рахунком, який клієнт може поповнювати і знімати з нього кошти. За наявність коштів на рахунку (незнижуваного залишку), клієнт отримує 16% річних.

clip_image003

Депозит Платинум Банку «Вільні кошти» дозволяє залишити вклад під 15,25% річних, знімати кошти в потрібний час і не втрачати при цьому відсотки, а також поповнювати вклад, коли з’явиться така необхідність.

ТОП-5 депозитів з можливістю зняття коштів

Банк

Депозит

Сума вкладу

Ставка

Альфа-Банк

«З підвищеним комфортом»,
на 9 міс.

Від 1000 грн.

17,5%

Ідея Банк

«Зручний», з поповненням

Від 1000 грн.

16,75%

Укрсоцбанк

«Найкращий для найдорожчих»,
на 12 міс.

Від 1000 грн.

16,25%

ПриватБанк

Скарбничка, з поповненням

Від 100 грн.

16%

Платинум Банк

«Вільні кошти», на 3-18 міс.

Від 1000 грн.

15,25%

Відзначимо, що кредити на невеликі суми Ви можете отримати за допомогою кредитних карт . У різних банках з картки можна зняти від 1 000 до 20 000 грн.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?